کل نماهای صفحه

۱۶ دی ۱۳۹۶

سر و ته کرباس نظام ولایت در قیام ایران! - حافظان نظام پلید ولایت به هر قیمت

سر و ته کرباس نظام ولایت در قیام ایران! - حافظان نظام پلید ولایت  به هر قیمت


تشتت در درون باندهای رژیم بر سر انتخابات نمایشی ریاست جمهوری

تشتت در درون باندهای رژیم بر سر انتخابات نمایشی ریاست جمهوری

مهمترين خبرها

اخبار مرتبط

باندهای غالب و مغلوب نظام ولایت‌فقیه به‌رغم اختلافات زیاد در زمینه‌های مختلف، به‌ویژه در زمینه چپاول اموال مردم و سرکیسه کردن آنها، در یک موضوع با هم وحدت و اتفاق نظر دارند که آن هم حفظ نظام به هرقیمت است.

هردو باند درونی رژیم با شنیدن صدای قیام مردم ایران و شنیدن به صدا در آمدن ناقوس مرگ نظام ولایت، در یک واکنش هماهنگ قیام ایران را به بیگانه نسبت دادند.

قیام‌کنندگان نیز که مهر باطل شد را به تمامیت نظام ولایت‌فقیه زده‌اند، در جواب هردو باند پایان کار ماجرای ”اصطلاح طلبی“ و ”اصولگرایی“ را نیز اعلام کردند، زیرا از نظر مردم این باندها سروته کرباس نظام ولایت هستند.

این واقعیتی است که مهره‌های رژیم نیز خود به آن معترفند.

صادق زیباکلام یکی از ایادی باند روحانی صراحتاً می‌گوید: ”مردم از اصلاح‌طلبان عبور کره اند“

وی با اشاره به نشست وزارت کشور روحانی با دسته‌جات و باندهای رژیم مبنی برموضعگیری علیه قیام‌کنندگان ضمن اعتراف به بی‌اعتنایی مردم نسبت به این باندها و مواضع ضد‌مردمی آنها می‌گوید: «فایده‌ای ندارد، احزاب اصول‌گرا که نزد مردم اعتباری ندارند، احزاب اصلاح‌طلب نیز اعتبار خودشان را از دست دادند بنابراین، این‌که احزاب بخواهند بگویند مردم چه کار کنید چه کار نکنید کسی به حرف آنها گوش نمی‌دهد». (روزنامه حکومتی افتاب یزد 14دی 96)

روزنامه جهان صنعت 14دی 96 وابسته به باند روحانی به صحنه آمدن آخوند محمد خاتمی رئیس‌جمهور اسبق و مجمع روحانیان مبارز رژیم را برای زدن چوب زیر بغل نظام به سخره گرفته و به شکست اقدام اخیر این باند برای نجات نظام ولایت اذعان کرده است: «ما اصلاح‌طلبان مقیم ایران، حوادث و ناآرامی‌های روزهای اخیر را با آغوش باز محکوم می‌کنیم از این کسانی که آرامش جامعه را به هم می‌ریزند شکایت می‌کنیم. باز اگر این کارها را در راستای به قدرت رسیدن ما می‌کردند یک چیزی ولی در این تجمعات هیچ شعاری به نفع ما داده نمی‌شود لذا مگر دیوانه‌ایم که از آنها حمایت کنیم. نه‌تنها حمایت نمی‌کنیم بلکه حاضریم به نیروهای یگان ویژه ملحق شویم و این اغتشاشگران را دستگیر ولی با احترام آنها را به بازداشتگاه منتقل کنیم زیرا اصلاح‌طلبی از خشونت بیزار است! و... با تشکر مجمع روحانیان مبارز».

همین روزنامه در مقاله‌ای دیگر با طرح این سؤال که چرا چهره‌های به‌اصطلاح طلب نیز به‌رغم ادعای حمایت از ”خواستهای مدنی و سیاسی“ و به‌اصطلاح ”دفاع از حقوق شهروندی“ و... اما اکنون رویکردشان را نسبت به این مردم تغییر داده‌اند.

نویسنده مقاله این روزنامه حکومتی البته به صراحت این تغییر را بارز نمی‌کند، اما واقعیت این است که رویکرد آنها در محکومیت قیام ایران و خواستشان برای سرکوب این قیام به خوبیی آشکار می‌کند که صحبت از حقوق مدتی و شهروندی چیزی بیش از یک شیادی کامل در جهت منافع باندی آنها نبوده است.

واقعیت این است که، اصلاح‌طلبان کذایی به‌رغم نق زدنها و غرولندهای صد من یک غاز در شرایط عادی، در مقاطع حساس حیات ننگین نظام ولایت‌فقیه و بر سر بزنگاهها زیر قبای ولایت را رها نمی‌کنند و کاملاً هم کاسه باند رقیب می‌شوند.

بنابراین دار و دسته مجمع روحانیان مبارز وابسته به این باند و رئیس آن آخوند محمد خاتمی شیاد که سالیان بود خفقان گرفته بودند، پس از شعله ورشدن آتش قیام، یک‌باره سراز لانه بیرون کرده و قیام را تخطئه کرده و مجدداً به کاسه لیسی
ولی‌فقیه ارتجاع پرداختند.

هیچ نظری موجود نیست:

پست کردن نظر