کل نماهای صفحه

۲۲ دی ۱۳۹۶

بیانیه‌های حمایت اقشار مختلف میهنمان از استانها البرز، گیلان، گلستان، سمنان و مرکزی

بیانیه‌های حمایت اقشار مختلف میهنمان از استانها البرز، گیلان، گلستان، سمنان و مرکزی


انتشار بیانیه‌هایی همبستگی با قیام مردم ایران

انتشار بیانیه‌هایی همبستگی با قیام مردم ایران


جمعی از نویسندگان و شاعران ممنوع‌القلم استان البرز، جمعی از خانواده‌های شهدای مجاهد خلق در گیلان، جمع کثیری از اساتید و دانشجویان استان گلستان، و جمعی از دانشجویان کشاورزی ساوه با انتشار بیانیه‌هایی همبستگی خود را با قیام مردم ایران اعلام کردند.

در قسمتی از بیانیه جمعی از نویسندگان و شاعران ممنوع‌القلم استان البرز آمده است:‌ قیام ما زنده و رزممان پاینده و نگاهمان بسوی آینده‌ست بر بهتان سر به سر نیرنگ جلادان زمان میتازیم، و با قطره قطره‌ خونمان مسیر فردای آزادی را گلگون میسازیم و تا سرنگونی و واژگونی این رژیم دجال از پای نخواهیم نشست.

جمعی از خانواده‌های شهدای مجاهد خلق در گیلان از جمله اعلام کردند ما در این قیام سراسری تا به آخر شرکت می‌کنیم. رژیم آخوندی ادعا می‌کند قیام تمام شده تا نیروهای اندک خود را روحیه بدهد. در حالیکه بیچارگان نمی‌دانند که ما به خون خواهی سحر برخاسته‌ایم پس برای نابودی شب خورشید را وام خواهیم گرفت!.

و در بیانیه جمعی از اساتید و دانشجویان استان گلستان از جمله آمده است:‌ اینک زمان آن فرا رسیده باز هم به میدان آمده و برای وطن- شرف از دست رفته‌مان بجنگیم. و با شعار 'می‌میریم ایران رو پس می‌گیریم' لرزه بر تن این مزدوران به ظاهر متمدن افکنیم و غیرت، اقتدار، همبستگی و اتحادمان را به خودشان و دست‌نشانده‌هایشان نشان دهیم. و در آخر همه با هم سوگند یاد می‌کنیم که برای آزادی وطنمان از هیچ خونخوار به ظاهر انسان نمیگذریم و روز حساب نزدیک است... ..

و دانشجویان کشاورزی ساوه در بیانیه خود اعلام کردند اگر این بار به خانه‌هایمان برگردیم و روزگارمان را به سختی در زیر سایه ظلم و ستم جمهوری اسلامی بگذرانیم خون شهدای قیام را که برای آزادی ایران شهید شده‌اند لگدمال کرده‌ایم و هم‌چون گذشته به صغیر و کبیرمان رحم نخواهند کرد. دیگر زمان تغییر است ما این بار دیگر به عقب بر نمی‌گردیم.

هیچ نظری موجود نیست:

پست کردن نظر