کل نماهای صفحه

۲۲ دی ۱۳۹۶

ولید فارس: ضرورت تشکیل ائتلاف بزرگ علیه رژیم آخوندی

ولید فارس: ضرورت تشکیل ائتلاف بزرگ علیه رژیم آخوندیولید فارس: ضرورت تشکیل ائتلاف بزرگ علیه رژیم آخوندی

ولید فارس: ضرورت تشکیل ائتلاف بزرگ علیه رژیم آخوندی

دکتر ولید فارس مشاور دونالد ترامپ در دوران کارزار انتخاباتی طی مقاله‌یی که  روز پنجشنبه در واشنگتن تایمز  درج شده نوشت:‌   باراک  اوباما که مردم ایران را در خیابانهای تهران در سال ۲۰۰۹ به حال خود رها کرد، اشتباه تاکتیکی تصادفی نبود. این یک سیاست استراتژیک بود که دموکراسی را در ایران قربانی برقراری همکاری اقتصادی و سیاسی با رژیم ایران کرد  که در نهایت به توافق (برجام) ختم گردید. این اقدام به ملاها فرصتی داده شدکه مخالفان مردمی را سرکوب کنند، ارتش و شبه نظامیان خود را به چهار کشور خاورمیانه گسیل دارد، ناوگان موشكی بسازد و گزینه های خود را برای تولید و گسترش سلاح های هسته ای باز نگه دارد.
وی افزود:‌ با صدایی رسا فریاد کنید و سکوت را بشکنید. توییت های حمایت رئیس جمهور ترامپ بسیار مهم هستند زیرا آنها می توانند توسط جوانان، زنان و کارگران ایران خوانده شوند و می توانند به تقویت روحیه جامعه مدنی ایران و اقلیت های قومی کمک نماید.
دیپلماسی ایالات متحده باید همانطور که نیکی  هیلی سفیر آمریکا در سازمان ملل در سخنرانی خود در شورای امنیت سازمان ملل کرد میله های حبس را بشکند. اما فراتر از اعتراض به اقدامات رژیم ایران، آنچه که در آینده مورد نیاز است، تشکیل یک ائتلاف بزرگ کشورهای آماده برای عمل در سازمان ملل متحد  است  که در کنار یک اتحاد بزرگتر از سازمان های غیر دولتی آماده باشند تا حرفشان را به جوامع و رسانه های اجتماعی منتقل کنند … سیاست ایالات متحده باید بر پایه یک برنامه منطقی و راهبردی برای تظاهرات ایران صورت گیرد.

هیچ نظری موجود نیست:

پست کردن نظر