کل نماهای صفحه

۱۴ دی ۱۳۹۶

قیام ایران-شماره ۳۳ شروع دومین هفته قیام سراسری بزرگ مردم ایران - شهادت ۴۵تن از مردم در اولین هفته قیام به دست پاسداران و نیروهای امنیتی

قیام ایران-شماره ۳۳

شروع دومین هفته قیام سراسری بزرگ مردم ایران - شهادت ۴۵تن از مردم در اولین هفته قیام به دست پاسداران و نیروهای امنیتی


اطلاعیه شورای ملی مقاومت ایران

اطلاعیه شورای ملی مقاومت ایران


به‌رغم تدابیر گسترده امنیتی و سرکوبگرانه رژیم، قیام سراسری مردم ایران وارد دومین هفته خود شد و بعدازظهر امروز (پنجشنبه ۱۴دی-۴ژانویه) مردم در بسیاری از شهرهای کشور این تدابیر را درهم شکسته و دست به تظاهرات زدند و در بسیاری از نقاط با مأموران سرکوبگر درگیر شدند.

پاسدار-سرلشکر جعفری، سرکرده
سپاه پاسداران روز ۱۳دی در اظهاراتی مضحک با اعتراف به این‌که سپاه پاسداران برای مقابله با قیام سراسری وارد صحنه شده، اعلام کرد: «اکنون می‌توانیم بگوییم روز پایان فتنه ۹۶ است». او ساعتهایی پس از این اظهارات ابلهانه پاسخ خود را از جوانان قهرمان در تهران و دیگر شهرهای کشور با فریادهای مرگ بر خامنه ای؛ می میریم می‌میریم ایران را پس می‌گیریم؛ دریافت کرد. امروز نیز این پاسدار بی‌سر و پا با شروع دومین هفته قیام سراسری یک تودهنی محکم دیگر از مردم ایران دریافت کرد.

بر اساس گزارشاتی که تاکنون از نقاط مختلف کشور دریافت شده است در اولین هفته قیام 45تن از مردم در استانهای مختلف کشور از جمله خوزستان، لرستان، اصفهان و کرمانشاه، با شلیک مستقیم پاسداران و نیروهای امنیتی به‌شهادت رسیدند. چیزی که بدون شک از مصادیق بارز جنایت علیه بشریت است و مسئول آن شخص خامنه‌ای و سرکردگان سپاه پاسداران و دیگر سردمداران رژیم هستند و بدون تردید در آینده‌یی نزدیک به دست عدالت سپرده خواهند شد

مقاومت این با درود به این شهیدان قهرمان و با تأکید بر این‌که سکوت و بی‌عملی در مقابل جنایت علیه بشریت نقض آشکار استانداردهای به‌رسیمت شناخته شده بین‌المللی است از دبیرکل و شورای امنیت ملل‌متحد وکشورهای عضو خواست با اتخاذ تصمیمات عملی رژیم ایران را به‌خاطر جنایتهای بزرگی که همه روزه در شهرهای ایران جریان دارد مورد تحریم و مجازات قرار دهند.

 
دبیرخانه شورای ملی مقاومت ایران
۱۳دی ۱۳۹۶ (۳ژانویه 2018)

هیچ نظری موجود نیست:

پست کردن نظر