کل نماهای صفحه

۸ شهریور ۱۳۹۴

خامنه اي وبهاي قدس از طريق زبداني - گزارشي از آخرين تلفات رژيم و حزب الله

خامنه اي وبهاي قدس از طريق زبداني - گزارشي از آخرين تلفات رژيم و حزب الله

 بنا به اخبار رسيده از لبنان واز زبداني وجبهه ها،حزب الله در بدترين نقطه نيروئي تشكيلاتي واجتماعي ومالي قرار دارد روحيه داغون نيروهاي حزب الله وشايعات بعد از زهر خوردن هسته اي و اينكه خامنه اي ممكن است  حزب الله را در نبرد سوريه بفروشد ويا قرباني كندزبان زد همگان شده است .
نيروهاي حزب الله يا فرار ميكنند ويا در جبهه ها قرباني ميشوند
بخوانيد
 خانواده ها زيادي هستند كه به خبرنگاران گفته اند كه حزب الله فرزندان 17-18ساله ما را به عنوان آموزش ويا اردو برده اند والان جنازه بما تحويل ميدهند .
اختلاف وچند دستگي در حزب الله بيداد ميكند والان چند سره شده اند وخواهان خروج از بحران خامنه اي ساخته در الزبداني ويا جبهه هاي ديگرسوريه ميشوند. 
بيشتر بخوانيد
امروز به بخشي ديگر كه تلفات حزب الله است ميپردازيم.
  لبناني ها ميگويند نصرالله لبنان را در آتش سوريه كباب  كرده است اما براي خامنه اي.

تعداد زيادي از افراد حزب الله در زبداني ومناطق ديگر كشته اند
تلويزيون اورينت2/6/94:... 
حزب الشطان لبنان از كشته شدن 5 تن از مزدوران خود در اطراف شهر زبداني خبر داد. يك گروه ديگر حزب الشيطان بنام گردان خليج فارس كشته شدن 3 تن از اعضاي اين گروه را تأييد كرد. از جمله سركردگان كشته شده شبه نظاميان حزب الشيطان ميتوان از حسين محمد حسين و علي بيضون و رائ حسن و عباس صغير و... نام برد. شبه نظاميان حزب الشيطان همچنين كشته شدن 6 تن از عناصر خود را در زبداني مورد تأييد قرار دادند. از جمله اين شبه نظاميان خبرنگار جنگي تلويزيون المنار بنام عبد علي جواد بود كه در زبداني به هلاكت رسيد. از طرف ديگر فعالان در حومه دمشق گفتند كه درگيرها ميان رزمندگان سوري از يك طرف و شبه نظاميان حزب الشيطان ازطرف ديگر در اتوبان بين المللي دمشق در نزديك بساتين دربيت سحم جريان دارد.  به گزارش تلويزيون اورينت”
-      نظاميان اسد و لباس شخصي هاي موسوم به  شبيحه در جريان تهاجم و تلاش مذبوحانه به جبل اكراد، تلفات جاني و تسليحاتي سنگيني متحمل شدند. جنايتكاران اسد بعد از فرار از صحنه نبرد و عقب نشيني به مناطق ساحلي، اجساد كشته هاي خود را در صحنه رها كردند....
-      در حومه لاذقيه...35 تن از مزدوران و شبه نظاميان اسد در نيردهاي  جبل الاكراد به هلاكت رسيده اند. رزمندگان در 4 نقطه با آنها درگير شدند و بعد از به هلاكت  رساندن شماري از نيروهاي اسد، موفق شدند كه چند نقطه استراتژيك را در ارتفاعات جبل الاكراد به كنترل خود درآورند. اجساد كشته هاي رژيم اسد در فيلمها بخوبي ديده ميشود...».
-      سايتهاي وابسته به حزب الشيطان لبنان كشته شدن سركرده تك تيراندازان جنايتكار حزب رائد محمد حسن و يك  فرمانده نظامي  ديگر آنها بنام محمد سميح علي را اعلام كردند. آنها در نبردهاي جاري در اطراف زبداني در حومه غربي دمشق به هلاكت رسيدند. در همين راستا كمتيه هاي هماهنگي زبداني اعلام  كردند كه تعداد زيادي از عناصر حزب الشيطان در جريان تلاشي شكست خورده در محور غربي اين شهر به قتل رسيده اند.
بيشتر بخوانيد

هیچ نظری موجود نیست:

پست کردن نظر