کل نماهای صفحه

۹ شهریور ۱۳۹۴

قاسم سليماني ومالكي پشت ترورهاي بغداد ناصريه وبصره هستند آنها كه سوژه هاي اصلاحات عبادي ومردم ميباشند

 قاسم سليماني ومالكي پشت ترورهاي بغداد ناصريه وبصره هستند آنها كه سوژه هاي اصلي اصلاحات مراجع والعبادي ومردم ميباشند
خبر اين است:
بنا بر این گزارش که توسط سایت‌های عراقی همچون «السومریه»، «جی بی سی

نیوز» و «هیئت علمای مسلمان» منتشر شده، این چهار تن توسط «افراد ناشناس» 

ترور شده‌اند.

اسامي ترور شدگان كه سازماندهندگان تظاهرات در بصره بغداد وناصريه هستند 
 خالد العکیلی فعال مدنی، وبلاگ نویس و روزنامه نگار عراقی  مقابل خانه‌اش در بغداد ترور شد.
 مسلم هیثم الرکابی و ولید سعید الطائی،  توسط «افراد ناشناس» در شهر ناصریه مرکز استان ذی‌قار کشته شدند.
شیخ صباح الکرموشی، یکی از برجسته‌ترین سازماندهی‌کنندگان تظاهرات و تحصن‌های اخیر در بصره هم در پی شدت جراحات ناشی از انفجار بمبی در خانه‌اش، درگذشته است.
چه كساني بجز خامنه اي (مالكي- قاسم سليماني ) ميتواندپشت
 اين ترورها باشند
بعد از 12 سال جنايت كشتار وغارت توسپ خامنه اي مالكي وسايماني كه سليماني با دست باز هر كاري ميخواست ميكرد بخوانيد
مردم عراق مردم ومراجع والعبادي دست به تظاهرات واصلاحات عليه اصلي ترين باند مافياي ولايت فقيه يعني مالكي وسپاه تروريستي قدس كه قاسم سليماني فرمانده آنست زدند
خامنه اي مالكي را به تهران دعوت كرد درحالي كه تظاهركنندگان دنبال او بودند وشعار مرگ بر مالكي ميدادند.
بيشتر بخوانيد
 بر سر رفتن مالكي به تهران وهم سر برگشتن او در تهران وبغداد دعوا بود وشخص قاسم سليماني هم مستقيم از مالكي نوكر ولايت خامنه اي  حمايت وپشتيباني ميكرد.
بخوانيد
خامنه اي مالكي را دعوت كرد كه در كنگره اهل البيت شركت كند تا به مراجع مردم والعبادي اين پيام را برساند كه مالكي مزدور من وتحت حمايت من است وشما با ما طرف هستيد.
اما مردم ومراجع وهمه دست اندر كاران اصلاحات هيچ وقعي به مانوراز سر استيصال خامنه اي ننهادندچون ميدانستند خامنه اي زهر خورده وخامنه اي ديگر حتي خامنه اي 2سال قبل هم نيست.
 مردم دوباره خواهان دستگيري ومحاكمه مالكي شدند وآقاي سيستاني در رابطه مانع تراشي بر سر اصلاحات هشدار دادند ومهمتر از همه  قاسم سليماني را تحويل نگرفت وحاضر به ملاقات با اين جنايتكار نشدند وآقاي العبادي نخست وزير هم در يك جلسه اي با قاسم سليماني دهن به دهن شده وجواب وقاحتهايش را دادواو را از جلسه بيرون كردند وجلو بسياري از كارهائي كه قبلا با دست باز ميكرد را هم گرفت كه العربيه بسياري از انها را افشا كرد.
حتما بخوانيد
بهمين دليل قاسم سليماني بدستور خامنه اي با مالكي دست به كار ترور شدند قبلا هم داشتيم كه خامنه اي وقاسم سليماني با تحولات جديد عراق تعهدكفشان اين است كه العبادي را ترور كند وسقفشان اين است كه حكومت او را سرنگون ويا كودتا كنند(حتما بخوانيد) كه البته زلزله اصلاحات سياسي توي دهن خامنه اي زد وناچار دست به ترور هاي كور عليه تظاتر كنندگان وسازماندهندگان آن زدند. البته مردم جواب آنرا خواهند داد وآقاي سيستاني والعبادي هم بايد عاملان اين ترورها را كه مالكي وقاسم سليماني پشت آن است را به مردم ودادگاههاي ذيصلاح معرفي كنند 
خبر هاي زير را ببينيد
بنا بر این گزارش که توسط سایت‌های عراقی همچون «السومریه»، «جی بی سی نیوز» و «هیئت علمای مسلمان» منتشر شده، این چهار تن توسط «افراد ناشناس» ترور شده‌اند.
برخی از رسانه‌های عربی همچون «الجزیره» و «اسکای نیوز عربی» نیز این خبر را منتشر کردند.
بنا بر این گزارش‌ها، خالد العکیلی فعال مدنی، وبلاگ نویس و روزنامه نگار عراقی که از سازماندهی‌کنندگان تظاهرات بود، یکشنبه ۸ شهریور، مقابل خانه‌اش در بغداد ترور شد.
یکشنبه، همچنین، مسلم هیثم الرکابی و ولید سعید الطائی، دو تن دیگر از سازمان‌دهندگان تظاهرات، با شلیک گلوله توسط «افراد ناشناس» در شهر ناصریه مرکز استان ذی‌قار کشته شدند.
شیخ صباح الکرموشی، یکی از برجسته‌ترین سازماندهی‌کنندگان تظاهرات و تحصن‌های اخیر در بصره هم در پی شدت جراحات ناشی از انفجار بمبی در خانه‌اش، درگذشته است.
میدان التحریر بغداد و میدان‌های اصلی در شهرهای بزرگ مرکز و جنوب عراق، از چند هفته پیش شاهد تظاهراتی با خواست مجازات مسئولان فاسد، و بهبود وضعیت خدماتی است.
تظاهر کنندگان از حیدر عبادی نخست وزیر عراق می‌خواهند که خواست‌هایشان را عملی کرده و از راه تعیین مهلت، یک بازه زمانی برای اقدام‌های اصلی‌اش اعلام کند.
آن‌ها همچنین خواهان آن هستند که عاملان فساد معرفی شده و در دادگاه محاکمه شوند.

هیچ نظری موجود نیست:

پست کردن نظر