کل نماهای صفحه

۳ شهریور ۱۳۹۴

وقتي وقاحت از حد ميگذرد وصادق خرازي اصلاح طلب تر ميشود قاسم سليماني جنايتكاررا شاخص اطلاح طلب ها ميداند

وقتي وقاحت از حد ميگذرد وصادق خرازي اصلاح طلب تر ميشود قاسم سليماني جنايتگار را شاخص اطلاح طلب ها ميداند.

.استعفای صادق خرازی از ریاست شورای مرکزی حزب ندای ایرانیان. هنوز رسما دلیلی برای این کناره‌گیری اعلام نشده، اما رسانه‌های ایران علت این استعفا را فشار بعضی اعضای حزب و انتقادات اخیر علیه آقای خرازی عنوان کرده‌اند. خرازی در ماه‌های اخیر اظهارات جنجال برانگیزی درباره تعدادی از

اصلاح‌طلبان بیان کرده است. او از جمله گفته که «اصلاح‌طلب وابسته به اجانب مورد تایید نیست» و افزوده در دورانی که سفیر بود، «کسانی بودند که با خارجی‌ها مذاکره می‌کردند و به دشمن گرا می‌دادند، من آن‌ها را به عنوان اصلاح‌طلب قبول ندارم، لیستشان را هم دارم و اگر قرار باشد، روزی به مردم ارائه خواهم داد.» 
صادق خرازی با اشاره  به قاسم سلماني گفته بود که از نظر حزب ندای ایرانیان «اصلاح‌طلب یعنی قاسم سلیمانی».  
راديو فردا هم مفصل در اين باره نوشته است واز جمله در رابطه تغيير موضع صادق خرازي گفت :


به گزارش خبرگزاری ایلنا، این اتفاق در جلسه عصر شنبه ۳۱ مرداد شورای مرکزی این حزب و «پس از هجمه‌ها و انتقادات اخیر» از آقای خرازی رخ داد. 
صادق خرازی که در مقطعی در دولت محمد خاتمی، سفیر جمهوری اسلامی ایران در فرانسه بود، همچنین از اینکه «باعث محنت و سختی و فشار» بر اعضای حزب ندای ایرانیان شده، عذرخواهی کرده است. 
خبرگزاری ایلنا در گزارش خود آورده که متن استعفای آقای خرازی در اختیار این خبرگزاری قرار دارد اما «بنا به ملاحظات اخلاقی، فعلا منتشر نمی‌شود.» 
در این گزارش افزوده شده که این استعفا فقط از ریاست شورای مرکزی حزب ندای ایرانیان بوده و صادق خرازی از این پس به عنوان «عضو عادی» در این تشکل فعالیت خواهد کرد.
همچنين در باره حزب ندا نكات ديگري نيز نوشته است
همزمان حسن یونسی، سخنگوی این حزب به خبرگزاری ایسنا گفته که شورای مرکزی درباره استعفای آقای خرازی تصمیم خواهد گرفت. 
آقای خرازی در ماه‌های اخیر در سخنرانی‌ها و مصاحبه‌های جداگانه‌ای، اظهارات جنجال برانگیزی درباره تعدادی از چهره‌های جمهوری اسلامی و علیه برخی دیگر از اصلاح‌طلبان بیان کرده است.
اما مهمتر از همه وقتي يك اصلاح طلب اصلاح طلب تر ميشود به نقطه تكاملي واقعي خود ميرسد وسمبل خودش را دارد ببينيد صادق خرازي چه ميگويد:
 صادق خرازی همچنین با اشاره به فرمانده سپاه 
قدس جمهوری اسلامی گفته که از نظر حزب ندای
 ایرانیان «اصلاح‌طلب یعنی قاسم سلیمانی». 

هیچ نظری موجود نیست:

پست کردن نظر