کل نماهای صفحه

۲۶ آبان ۱۳۹۵

اعتراف وروایت پاسدار حاجی زاده سرکرده هوا فضای پاسداران از تخریب کارخانه سلاح (موشک بالستیک) ساخت ایران در حلب


اعتراف وروایت  پاسدار حاجی زاده سرکرده هوا فضای پاسداران از تخریب کارخانه سلاح (موشک بالستیک) ساخت ایران در حلبسردار حاجی‌زاده

سرکرده نیروی هوافضای سپاه پاسداران با بیان اینکه یکی از اهداف آمریکا در منطقه از بین بردن ارتش کشورهای اسلامی است، اظهار کرد: آمریکا در همین راستا کارخانه سلاح زمین به زمین را که ایران در شهر حلب سوریه ساخته بود ، از بین برد.
بیشتر بخوانید وببینید

فیلم وعکس دیدنی از بمباران وانهدام کارخانه موشک سازی پاسداران خامنه ای در حلب سوریه که خامنه ای تابحال اعتراف نکرده بود قبلا این فیلم با نام تفجير معامل الدفاع في ريف حلب الجنوبي پخش شده بود

 

به گزارش ایسنا، سردار حاجی زاده در یادواره پنجمین سالگرد شهادت شهید حسن تهرانی مقدم که عصر امروز (دوشنبه) در دانشگاه امیرکبیر و به همت بسیج دانشجویی این دانشگاه برگزار شد،‌گفت:‌ یکی از اهدافی که آمریکا در منطقه ما دنبال می‌کند از بین بردن ارتش کشورهای اسلامی است و نمونه آن را در کشور لیبی دیدیم که با ضمن اعتراضات مردمی برای از روی کار رفتن قذافی،‌با حمله ناتو ارتش آن کشور نابود شد.
وی افزود: نمونه دیگر را در سوریه دیدیم که البته درست است ارتش این کشور ایستاده و می جنگد اما آمریکا در حملات خود تمام منابع سلاح این کشور را نابوده کرده و کارخانه سلاح های زمین به زمین که توسط ایران در حلب ساخته شده بود به طور کامل تخریب شده است.

وی با اشاره به تحریم‌ها علیه بخش دفاعی و نظامی کشورمان گفت :‌ آن‌ها الان می گویند ایران باید در بخش دفاعی محدودیت داشته باشد، اما این حرفی است که آن‌ها می زنند و نمی توانند کاری انجام دهند و به کوری چشم آمریکایی ها سرعت پیشرفت مان در این حوزه ده برابر شده است.
حاجی زاده با بیان اینکه با توجه به مشکلات مالی کشور هزینه ها در این حوزه پایین آمده است تصریح کرد: این در حالی است که با کاهش هزینه ها کارهای جنگی ما از رونق نیفتاده است.
فرمانده نیروی هوافضای سپاه پاسداران یادآور شد: اگر همت کنیم با توانمندی هایی که در کشور وجود دارد به بهترین پیشرفت ها می رسیم . فراموش نکردیم ما روزی وارد کننده رادار بودیم ولی حالا صادر کننده آن هستیم.
این سردار سپاه پاسداران با اشاره به سالگرد شهادت شهید تهرانی مقدم اظهار کرد: این شهید نزدیک به سی سال از زندگی خود را گذاشت  و توانست موضوع امنیت ، دفاع و موشک های بالستیک را حل کند. البته مشکل ما در این کشور فقط موشک بالستیک نیست اما این موضوع باید در سایر عرصه ها الگو قرار گیرد . در زمان دفاع مقدس شهید تهرانی مقدم این مشکل را مطرح می کرد که افزایش برد موشک هایمان پنج کیلومتر بیشتر شود و می خواستیم 27 کیلومتر برد را به 33 کیلومتر برسانیم.
حاجی زاده همچنین اظهار کرد: در زمان جنگ تحمیلی ما فقط برنامه های کوتاه مدت داشتیم و همین نگاه باعث شد در اواخر جنگ تحمیلی کم بیاوریم اما شهید تهرانی مقدم خود به دنبال ساخت تجهیزات نظامی و مهندسی معکوس بود و در برابر همه نامهری‌ها استقامت کرد و در حال حاضر توپخانه های ما بسیار توسعه پیدا کرده و به نوعی شهید تهرانی مقدم نقش نخ تسبیح را ایفا کرد.
اعتراف به شقه وشکاف در راس نظام
فرمانده نیروی هوافضای سپاه پاسداران خاطر نشان کرد: امروز در کشور دو تفکر وجود دارد یک تفکر مسیر انقلابی با تکیه بر توان داخلی که چنین الگوهایی را دنبال می‌کند و تفکر دیگر این است که ما باید به سمت غرب رفته و با آن‌ها کنار بیاییم و سازش کنیم.


هیچ نظری موجود نیست:

پست کردن نظر