کل نماهای صفحه

۲۰ آبان ۱۳۹۵

این فرصت طلایی (وجود اوبا ما وکری واینهمه لابی در کاخ سفید)را ما در ایران از دست دادیم. صادق زیبا کلام

 این فرصت طلایی (وجود اوبا ما وکری واینهمه لابی در کاخ سفید)را ما در ایران از دست دادیم. صادق زیبا کلام


در این رابطه بیشتر بخوانید

با انتخاب ترامپ ملاها (روحانی ورفسنجانی )چه چیزی را از دست داده اند - سحر نوروززاده از حلقه مشاوران اوبامنا ولابی ملاهای ایران کیست؟


طراحان دکترین مماشات با ملاها در دوران اوباما

سوزان رایس وهمسرش لابی ملاها هستند آنها با ایران تحت حاکمیت ملاها بدوبستانهای نفتی ومالی دارند

پایه‌های مالی-سیاسی لابی رژیم ایران در آمریکا (بخش سوم) میراث راکفلر حسن داعی 

پایه های مالی-سیاسی لابی رژیم ایران(بخش اول) 

لابی های رژیم در آمریکا بنیاد راکفلر، سفره گسترده ای برای همه دوستداران 

رژیم  ملایان


پایه‌های مالی-سیاسی لابی رژیم ایران(بخش دوم)حامیان اصلی

صادق زیباکلام استاد دانشگاه تهران در گفتگو با نسیم آنلاین، با بیان اینکه بعد از انتخابات آمریکا قطعا جریانات آمریکاستیز و جریاناتی که در ایران اصرار بر دشمنی با آمریکا دارند از پیروزی ترامپ بسیار خوشحال و شعف زده هستند گفت: دلیل این خوشحالی این است که با ورود آقای ترامپ به کاخ سفید احتمال هرگونه تنش‌زدایی و نزدیکی با ایران مرتفع خواهد شد و تندروها هم دیگر نگرانی ندارند که مبادا تنش‌زدایی یا نزدیکی بین ایران و آمریکا صورت بگیرد و از این بابت خیلی خوشحال هستند. 

زیباکلام افزود: تندروها با موضعگیری‌هایی که آقای ترامپ خواهد کرد به میانه‌روها خواهند گفت دیدید شما چقدر اشتباه فکر می‌کردید؟! دیدید حق با ما بود و به آمریکا به هیچ وجه نمی‌شود اعتماد کرد؟! ببینید موضعگیری‌هایی که آقای ترامپ دارد علیه جمهوری اسلامی ایران انجام می‌دهد، دیدید ما گفتیم که گول آمریکا را نباید خورد و لبخند دوستی آمریکا رو نباید جدی گرفت؟!.

وی تاکید کرد: آنقدرها طول نخواهد کشید که خیلی‌ها از ایران چراغ به دست خواهند گرفت و به دنبال روزهایی که آقای اوباما در راس کاخ سفید بود و آقای جان کری سکان وزارت خارجه آمریکا را در دست داشت بگردند، آن روز متوجه خواهند شد که چه روزهای خوبی بود که می‌شد با آمریکا به تفاهم رسید، به سمت تنش‌زدایی رفت اما این فرصت طلایی را ما در ایران از دست دادیم.

هیچ نظری موجود نیست:

پست کردن نظر