کل نماهای صفحه

۲۵ آبان ۱۳۹۵

باز پخش خبری که روحانی با تردستی سکوت کرده است - دستگیری نفر روحانی بعنوان جاسوس هسته ای


  باز پخش خبری که روحانی با تردستی سکوت کرده  است - دستگیری نفر روحانی بعنوان جاسوس هسته ای
 
 فضاحتی که روحانی ببار آورده ونفرش بعنوان جاسوس هسته ای توسط سپاه دستگیر شده است وبا تردستی سکوت کرده توسط یک نماینده رژیم در سایت حکومتی افشا شده است
حاجی‌دلیگانی: 

دری اصفهانی در همراهی با ظریف قصد فرار از ترکیه به کانادا را داشت که دستگیر شد

نماینده مردم شاهین‌شهر گفت: "دری اصفهانی" در تیم مذاکره کننده زیر مجموعه تیم بعیدی نژاد بود و هنگامی که به وی مشکوک می‌شوند، زمانی که قصد فرار به کانادا داشته در پروازی که در ترکیه و همراه آقای ظریف بوده، دستگیر می‌شود.
حسینعلی حاجی دلیگانی نماینده مردم شاهین شهر در مجلس در گفتگو با خبرگزاری بسیج با ادعای بازداشت عبدالرسول دری اصفهانی مسوول بانکی تیم مذاکره کننده هسته ای در جریان سفر وزیر امور خارجه به ترکیه، اظهار داشت: آقای دری اصفهانی قبل از انقلاب با خزانه داری آمریکا کار می کرده است و نماینده خزانه داری آمریکا در بخش کشور انگلستان بوده است.

وی افزود: آقای دری اصفهانی بعد از انقلاب به عنوان کارشناس حقوقی در وزارت دفاع مشغول کار می شود و پرونده های مربوط به تجهیزاتی را که از آمریکا خریداری می کرده ایم را به او می دهند و روند کارهایی که باید به نفع ما حکم گرفته می شد به صورتی پیش رفت که در ادامه  متوجه شدیم که همه آرا به ضرر ما  و به نفع آمریکایی ها تمام شده است.

حاجی دلیگانی خاطرنشان کرد: آقای دری اصفهانی تابعیت کانادایی دارد و اخیرا به عنوان مشاور آقای سیف در بانک مرکزی مشغول به کار بوده و از چندین جا نیز حقوق گرفته است؛ او از بانک مرکزی ماهیانه 7500 پوند معادل حدود 35 میلیون تومان حقوق دریافت و همچنین مبالغ دیگری از جاهای دیگری دریافت کرده است که به عنوان مثال از کمیته برجام و بانک سامان که از طرف آقای سیف عضو هیات مدیره آنجا شده بود، حقوق دریافت می کرده است.

این نماینده مجلس تاکید کرد: آقای دری اصفهانی در تیم مذاکره کننده زیر مجموعه تیم آقای بعیدی نژاد بود و هنگامی که به وی مشکوک می‌شوند، زمانی که قصد فرار به کانادا داشته است در پروازی که در ترکیه و همراه آقای ظریف بوده است، دستگیر می شود.

وی در واکنش به اظهارات سخنگوی وزارت امور خارجه که حضور این فرد را به همراه ظریف در هواپیما و در سفر به ترکیه تکذیب کرده است، اظهار داشت: اتفاقا امروز با معاون وزیر امور خارجه که بودیم ایشان می گفت که هواپیمای آقای دری اصفهانی اختصاصی بوده اما واقعیت این است که آقای دری اصفهانی جزو تیمی بوده که به ترکیه سفر کرده است؛ ما که نمی گوییم که ایشان اختصاصی به ترکیه سفر کرده است؛ ایشان به همراه تیم آقای ظریف بوده و احتمالا در ترکیه قصد جداشدن از تیم را داشت و قصد داشته است که به کانادا سفر کند.

این نماینده مجلس در پاسخ به این سوال که چه کسانی از فرار این فرد متهم به جاسوسی مطلع شدند پاسخ داد: بالاخره افرادی که متولی امنیت کشور هستند، اقدامات آقای دری را زیر نظر داشتند و به زودی و پس از رسیدن به جمع بندی نهایی، اطلاع رسانی خواهند کرد.

حاجی دلیگانی در پاسخ به این سوال که تکلیف کسانی که اینگونه افراد را وارد محرمانه های نظام می کنند چیست، اظهار داشت: دستگاه های امنیتی باید این مسائل را رصد کنند.

حاجی دلیگانی در پایان تاکید کرد: تا آنجایی که بنده مطلع هستم اتهام آقای دری اصفهانی، جاسوسی است و ایشان همراه با تیم آقای ظریف به ترکیه سفر می کرده که از آنجا قصد فرار به کانادا را داشته است.
 سایت حکومتی رجا نیوز

هیچ نظری موجود نیست:

پست کردن نظر