کل نماهای صفحه

۳۰ شهریور ۱۳۹۷

وحشت از پاره‌شدن سفره نظام توسط مجاهدین خلق!

وحشت از پاره‌شدن سفره نظام توسط مجاهدین خلق!

هراس رژیم آخوندی از کانونهای شورشی

هراس رژیم آخوندی از کانونهای شورشی
هراس رژیم آخوندی از کانونهای شورشی
علاوه بر شتاب تحولات، یکی از ویژگیهای دوران سرنگونی حاکمیت پلید آخوندی تناقض‌گویی آن در مورد اصلی‌ترین دشمن خود است. رژیم با خبرهای ضدونقیض خواسته و ناخواسته از یک‌سو موقعیت متزلزل خود را در تعادل‌قوا با نیروی آلترناتیو خودش برملا می‌کند، از طرف دیگر تمام توطئه‌ها و دروغهایی که علیه نیروی آلترناتیو رشته، به دست خود پنبه می‌کند.
رژیم آخوندی در وحشت از انزوای روزافزون داخلی، منطقه‌یی و جهانی خود، منبرها و تریبونهای لجن‌پراکنی علیه سازمان مجاهدین خلق ایران را با شدت بیشتری ادامه می‌دهد. آخوندهای حاکم کاری به ضدونقیض بودن خبرها ندارند، چون می‌خواهند مسأله فوری خود را که همان آلوده‌کردن فضا علیه مجاهدین باشد حل کنند. کافی است در رسانه‌ها و در فرهنگ دجالگرانه و وارونه آخوندی کلمه مجاهدین را جستجو کنید تا موجی از این ضدونقیض گویی‌ها را ببینید.
آخوند احمد خاتمی مدعی می‌شود: «مجاهدین در سال ۶۰ نابود شدند».(خبرگزاری ایرنا ۲۷شهریور ۹۷)
اما به فاصله کمی و یک روز بعد از این حرف خاتمی، خبرگزاری نیروی تروریستی قدس با نشخوار یک خبر جعلی و مسخره مدعی می‌شود مجاهدین «از عربستان چند تن طلا گرفتند».(تسنیم ۲۸شهریور ۹۷)
نمونه دیگر مربوط به خبرگزاری سپاه پاسداران است که بدون ذکر نام یک مقام فرانسوی مدعی می‌شود بعد از جریان دستگیری دیپلمات-تروریست رژیم در آلمان که قصد انجام عملیات تروریستی در اجلاس بزرگ سالانه مجاهدین داشت، مناسبات «میان پاریس و تهران ادامه می‌یابد».(خبرگزاری فارس ۲۸شهریور ۹۷)
اما در همین حال سایت عصر ایران اعتراف می‌کند: «فرانسه تا زمانی که ایران درباره طرح ادعایی بمب‌گذاری در گردهمایی مجاهدین خلق در پاریس اطلاعاتی در اختیار فرانسه نگذارد، از معرفی سفیر جدید خود در تهران خودداری خواهد کرد».(عصر ایران ۲۸شهریور ۹۷)
این واکنشهای ضدونقیض و هراس‌آلود ناشی از ضرباتی است که حکومت آخوندی در عرصه جهانی، منطقه‌یی و داخلی دریافت کرده و مسبب آنها را مجاهدین می‌داند.
در پی خشم انفجاری مردم بصره در به آتش کشیدن کنسولگری رژیم، تلویزیون رژیم ۲۵شهریور ۹۷ به شکل ابلهانه‌یی مدعی شد مجاهدین در آن دست داشته‌اند: «مجری: خانم الیا نوشته حشدالشعبی آشوبگرهای بصره را دستگیر کرده ۱۵تا مجاهدی رجوی داشتند. هر عقل سلیم که یک مقداری به منافع ملی فکر بکنه متوجه میشه که این حرکات از چه ناحیه‌ای داره رهبری میشه و کیها دارند سازماندهی‌اش می‌کنند».
یک عقل سلیم دیگر! هم ضرباتی را که حاکمیت آخوندی در فضای سایبری می‌خورد را هم متوجه مجاهدین می‌کند.
روزنامه وطن امروز ۲۶شهریور ۹۷ با غیظ از فعالیتهای مجاهدین نوشت: «ابعاد مختلف فعالیتهای سازمان‌یافته (مجاهدین) علیه جمهوری اسلامی، هر روز بیشتر آشکار می‌شود... (و) مشخص شده است پشت پرده انتشار گسترده برخی هشتگ‌ها و تشکیل کمپین‌‌‌هایی در توئیتر با مضامین تغییر حکومت ایران نیز به (مجاهدین) بازمی‌گردد».
اما وحشت اصلی که همانا وحشت از سرنگونی است در سایت دیگر موسوم به قابوسنامه دیده می‌شود. نویسنده این سایت در حالی که نظام را «انقلاب» نامیده هشدار داده است: «مواظب باشید (مجاهدین) سفرۀ انقلاب را پاره نکنند!» و سپس با وحشت نوشته است: «مریم رجوی در اغتشاشات دیماه سال گذشته، با انتشار یک پیام ویدئویی مدعی شد که "اکنون زمان گسترش و جهش کانونهای شورشی است" و قصد داشت به گسترش آشوبها دامن بزند. به‌گفته (مجاهدین)، این کانونهای شورشی در به‌وجود آوردن اغتشاشات و ناآرامی‌ها، هم نقش هدایت دارند و هم نقش سازماندهی، هم نقش جرقه را دارند و هم نقش موتور محرک».
تأکید این سایت بر «عنصر سازمان‌یافتگی و توان جایگزینی در صحنه» وحشت عمیق آخوندهای حاکم از کانونهای شورشی را که به درد بی‌درمان آن تبدیل شده‌اند برملا می‌سازد و علت ضدونقیض گویی‌ها علیه مجاهدین را نمایان می‌کند.
صرف‌نظر از مهمل‌گویی‌هایی نظیر نابود شدن مجاهدین در دهه ۶۰، گرفتن طلا از عربستان و... این رسانه‌ها و مهر‌ها به‌درستی انگشت روی یک واقعیت می‌گذارند و آن هم نقش مجاهدین در ضرباتی است که بر پیکر حکومت وارد شده است. ضرباتی نظیر بی‌آینده کردن نظام، افشاگریهای مستمر مجاهدین در زمینه نقض حقوق‌بشر، اعدام وحشیانه و زندانی کردن مردم، افشاگری در زمینه برنامه اتمی، افشاگری در زمینه دخالت‌های تروریستی آن در منطقه و از همه مهمتر نقش محوری مجاهدین در گسترش قیام‌ها و اعتراضات اجتماعی به جانب سرنگونی، همه و همه از جمله ضرباتی است که آخوندهای حاکم را از تعادل خارج کرده‌اند.
به‌خاطر این ضربات کوبنده بر پیکره فرتوت رژیم ولایت فقیه در گذشته و نقش کنونی سازمان مجاهدین و کانونهای شورشی در جریان قیام‌ها و اعتراضات مردمی، سردمداران، مهره‌ها و رسانه‌های آن به هر رطب و یابسی متوسل و به هر حشیشی متشبث می‌شوند تا به خیال خام خود مجاهدین را در صحنه بین‌المللی و داخلی منزوی کنند.
اما واقعیت این است که در دوران سرنگونی که حاکمیت روزبه‌روز ضعیف‌تر و آلترناتیو دموکراتیک آن و مجاهدین هم همگام با اعتلای جنبش اعتراضی و سرنگونی طلبانه مردم ایران روزبه‌روز قوی‌تر می‌شوند، این پوشال‌بافی‌های سردمداران، مهره‌ها و رسانه‌های آن راه به جایی نمی‌برد.
آن‌چنان‌که بسیاری از رسانه‌های و مهره‌ها از فرط استیصال نسبت به فعالیت‌های مجاهدین و نقش و جایگاه آنان در صحنه بین‌المللی و داخلی ناگزیرند اعتراف کنند که این مجاهدین هستند که هماورد دیکتاتوری ولایت فقیه برای سرنگون کردن آن هستند.
یک نمونه از اعتراف به اهمیت و نقش مجاهدین در هماوردی با آن و در نبرد براندازانه‌شان علیه آن، نوشته سایت موسوم به بهارستانه در ۲۵شهریور ۹۷‌ است که در هراس از مصاف مجاهدین در ماه محرم و به‌ویژه روزهای عاشورا و تاسوعا، اذعان می‌کند مجاهدین با کانونهای شورشی در ماه محرم برای براندازی نظام صف‌آرایی کرده‌اند.
نویسنده این سایت در تشریح این وحشت خود از مجاهدین می‌نویسد: «برای (مجاهدین) و کانونهای شورشی تحت‌امر آن‌ها، ماه محرم، مناسب‌ترین زمان برای عرض اندام است و اخبار و اطلاعات نیز نشان می‌دهد که آنها را نیز به صف‌آرایی در همین ماه مشغول می‌کنند.... در ماه محرم، دشمن با کانونهای شورشی خود برای براندازی، صف‌آرایی کرده است و ما نیز لازم است که با تمام توان صف‌آرایی کنیم که رزمایش بسیجیان در ماه محرم یک اقدام پیش‌دستانه و بسیار ضروری است».
نویسنده این سایت دست آخر اعتراف می‌کند: «حالا چه کسانی دارای هر دو شرط فوق می‌باشند؟ یعنی هم آرزوی براندازی و هم توانایی بالفعلی برای تحقق این آرزو را دارا هستند. در اینجاست که انگشت نشانه همه متفقاً به سوی «سازمان مجاهدین» خواهد رفت و این همان است که مقام معظم رهبری به تکرار از آن یاد کرده‌اند. لذا، ضروری است که بی‌هیچ ملاحظه‌ای آنها را به مردم معرفی کنیم و تمام افراد خودی را نسبت به این حریف واقعی و جدی هوشیار و مهیا سازیم».
آن‌چنان‌که اشاره شد آن سایت دیگر(قابوسنامه) هم نگران «پاره شدن سفره انقلاب» یعنی جرواجر شدن حکومت و سرنگونی آن توسط اعتراضات مردمی و فعالیت‌های مقاومت ایران و مجاهدین خلق ایران است.
این است نقش مجاهدین در تعادل‌قوای کنونی داخلی ایران که این‌گونه نظام آخوندی، مهره‌ها و رسانه‌های آن‌را وحشت‌زده کرده است.
مهمل‌گویی‌ها و پوشال‌بافی‌ها علیه مجاهدین نیز در هراس از اعتبار بین‌المللی مجاهدین و مقاومت ایران و موقعیت تنها جایگزین و آلترناتیو دموکراتیک است که آخوندها را
به مخمصه و به این خیال‌بافی انداخته که با این تبلیغات مبتذل و متناقض می‌توانند چهره مجاهدین و مقاومت ایران را مخدوش کنند.
اما واقعیت این است که به‌رغم این تشبث‌ها، در میدان نبرد مجاهدین با این حاکمیت منحوس و برای سرنگونی آن، مردم به‌ویژه مردم قیام آفرین بیش‌‌از‌پیش به اصالت و حقانیت مجاهدین پی می‌برند و راه و آرمان آنها را در جهت براندازی نظام آخوندی سرمشق قرار می‌دهند.


هیچ نظری موجود نیست:

پست کردن نظر