کل نماهای صفحه

۱ شهریور ۱۳۹۷

افشای جزئیات جدید مربوط به پرونده اسدالله اسدی دیپلمات تروریست دستگیر شده رژیم ایران در آلمان کنفرانس در برلین با حضور شخصیتهای سیاسی و حقوقی و نمایندگان پارلمان

افشای جزئیات جدید مربوط به پرونده اسدالله اسدی دیپلمات تروریست دستگیر شده رژیم ایران در آلمان

کنفرانس در برلین با حضور شخصیتهای سیاسی و حقوقی و نمایندگان پارلمان

کنفرانس در برلین - افشاي جزئيات جديد مربوط به پرونده اسدالله اسدی ديپلمات تروريست رژیم ایران
کنفرانس در برلین - افشاي جزئيات جديد مربوط به پرونده اسدالله اسدی ديپلمات تروريست رژیم ایران
روز چهارشنبه ۳۱مرداد۹۷ یک کنفرانس مطبوعاتی در برلین با شرکت شخصیتهای سیاسی و حقوقی و نمایندگان پارلمان فدرال آلمان با حضور خبرنگاران شماری از رسانه‌های آلمان در برلین برگزار شد.
در این کنفرانس، ادوارد لنتنر (معاون پیشین وزیر کشور آلمان)، مارتین پاتسلت، نماینده پارلمان فدرال آلمان، هیله گوزه یاکوب رئیس سندیکای مددکاران اجتماعی و دبیر کمیته آلمانی همبستگی برای ایران آزاد، و برند هویزلر نایب رئیس و سخنگوی حقوق‌بشر کانون وکلای برلین و همچنین جواد دبیران معاون نمایندگی شورای ملی مقاومت ایران در آلمان شرکت و سخنرانی کردند.
در این کنفرانس مطبوعاتی، اطلاعات و جزییات جدید مربوط به پرونده دیپلمات تروریست دستگیر شده رژیم در آلمان اسدالله اسدی و سابقه فعالیتهای تروریستی وی افشاء شد.
سخنرانان در این کنفرانس همچنین گسترش اقدامات تروریستی نخستین حکومت حامی تروریسم در جهان را تشریح کردند و تأکید کردند که دیکتاتوری مذهبی حاکم بر ایران که در مقابل گسترش قیام مردم ایران درمانده شده است، تنها راه خلاصی را در تشدید اقدامات تروریستی علیه جنبش مقاومت یافته است.
سخنرانان کشورهای غربی را به قاطعیت در برابر رژیم بانکدار تروریسم در جهان فراخواندند و خواستار محاکمه دیپلمات تروریست دستگیر شده رژیم و اخراج جاسوسان و مأموران گشتاپوی آخوندی در آلمان و کشورهای اروپایی شدند.
(ادامه دارد)

بیشتر بخوانید: 

د استاندارد: اسدالله اسدی دیپلمات سفارت رژیم ایران دستور حمله به گردهمایی مقاومت ایران را داد


د استاندارد روزنامه اصلی فلامان‌ زبان بلژیک: اسدالله اسدی دیپلمات سفارت رژیم ایران در وین بنا‌به‌گفته دادستانی آلمان در ماه مارس دستور حمله به گردهمایی ایران آزاد را به یک زوج ایرانی–بلژیکی داده بود
روزنامه د استاندارد بلژیک، روزنامه اصلی فلامان زبان این کشور، سه صفحه از روزنامه آخر هفته خود را به بررسی توطئه تروریستی رژیم علیه گردهمایی مقاومت در پاریس و دستگیری تروریستها و دیپلمات تروریست رژیم در آلمان و روند قضایی طی شده در این رابطه اختصاص داده است.

مقصد نهایی توطئه تروریستی رژیم ایران، گردهمایی مقاومت ایران  

روزنامه دی استاندارد با اشاره به خنثی کردن طرح تروریستی رژیم توسط یگانهای ویژه پلیس فدرال بلژیک دستگیری زوج ایرانی تبار مقیم بلژیک به‌خاطر دست داشتن در این توطئه تروریستی و کشف مواد انفجاری در خودروی آنها می‌نویسد:
مقصد نهایی سفر زوج دستگیر شده، کنفرانس «ایران- آزاد» جنبش مقاومت ایران، مجاهدین خلق بود که خواستار سرنگون کردن رژیم ایران است. در این گردهمایی میهمانان برجسته‌ای شرکت کرده بودند،
از جمله رودی جولیانی، شهردار سابق نیویورک، جلودار جمهوریخواهان نیوت گینگریج، و سیاستمدار فرانسوی- کلمبیایی، اینگرید بتانکور.
دادستان تحقیقاتی را شروع کرده و درخواست یک قاضی تحقیق نموده است.

توطئه تروریستی رژیم ایران - دستگیری دیپلمات تروریست رژیم در نزدیکی فرانکفورت

روز یکشنبه اول ژوئیه، پلیس آلمان مردی را در یک پارکینگ واقع در شاهراه A۳ در نزدیکی فرانکفورت در یک ماشین فورد کرایه‌ای دستگیر کرد. این فرد، دیپلمات رژیم ایران، اسدالله اسدی، «کنسول سوم» سفارت رژیم ایران در وین از سال ۲۰۱۴ بود.
از زمان جنگ سرد، وین یک آشیانه جاسوسهاست. برای اسدالله اسدی، نیز نقش کنسول سوم چیزی نبود جز یک پوش برای فعالیتهایش به‌عنوان یک مأمور مخفی. این دقیقاً همان چیزی است که قوه قضاییه آلمان او را از آنزمان تا کنون به‌خاطر آن در حبس نگه داشته است: فعالیتهای جاسوسی به‌علاوه طراحی برای به‌قتل رساندن افراد. بنا بر اطلاعیه دادستانی آلمان، او یک عضو سرویسهای مخفی رژیم ایران، است که کار اصلی آن زیر نظر گرفتن گروه‌های مخالف هم‌چون سازمان مجاهدین خلق ایران در داخل و خارج و عنداللزوم متوقف کردن آنهاست.

اسدالله اسدی دستور حمله  به گردهمایی مقاومت  ایران را داد  

اسدالله اسدی و زوج دستگیر شده در بلژیک یکدیگر را می‌شناختند. بنا بر گفته دادستانی آلمان، او در ماه مارس به آنها دستور حمله به گردهمایی ایران آزاد را داد. او دست‌کم چهار روز قبل از کنفرانس پاریس، زوج مذکور را در لوکزامبورگ ملاقات کرده و نیم کیلو ماده منفجره TATP را به دست آنها داد.

توطئه تروریستی و سلول خفته برای ضربه زدن به مقاومت ایران

این سه نفر تحت کنترل یک سرویس اطلاعاتی خارجی قرار گرفته بودند. بنا بر اطلاعاتی که ما به دست آورده‌ایم، این سازمان اطلاعاتی خارجی حدود دو هفته قبل از حمله طراحی شده، اطلاعات را به سازمان امنیت فدرال بلژیک داد. سازمان امنیت فدرال دفتر دادستانی فدرال را مطلع ساخت و اقدامات در دستور کار قرار گرفتند. فرانسه نیز درگیر شد. سرویسهای امنیتی در فرانسه مهرداد عارفانی، یک فرد رابط با زوج نامبرده را دستگیر کردند... این زوج سالها آرام و خفته بودند و منتظر دستور برای وارد کردن ضربه بودند....

تروریسم دولتی رژیم  ایران  نگران کننده برای دولت آمریکا

در واشنگتن چشمها فراتر از یک توجه، به این زوج معطوف است. تا جایی که وزیر خارجه آمریکا، مایک پمپئو در حال حاضر درگیر این مسأله است. او تروریسم دولتی از سوی رژیم ایران را یک موضوع نگران‌کننده می‌داند. یک مقام دولت ترامپ در کنفرانس توجیهی وزارت‌خارجه به تمامی دولتها پیشنهاد کرد دیپلماتهای مشغول کار در سفارتهای رژیم ایران در کشورشان را زیر نظر داشته باشند.....
سخنگوی پمپئو گفت: "ما این موضوع تروریستی را جدی می‌گیریم". "ما با بلژیکی‌ها، اتریشیها و آلمان برای رسیدن به ریشه این موضوع کار می‌کنیم".
بهر ترتیب، توضیحات ارائه شده از سوی رژیم ایران با اظهاراتی که زوج دستگیر شده به تحقیقگران ارائه کرده‌اند همخوان نیست. این زوج مدعی هستند که رژیم تهران برای انجام این حمله آنها را تحت فشار قرار داده است. خطرها متوجه سلامت خانواده‌های آنها خواهد بود. برای آنها روشن شده بود که «خیلی سریع یک تصادف رخ خواهد داد.» بهمین دلیل امیر در سالهای اخیر اطلاعات در اختیار دولت ایران قرار می‌داد.
آنها همچنین تکذیب کرده‌اند که می‌دانستند که در مسیر پاریس یک بمب با خود همراه دارند و مدعی بودند که حداکثرش این بود که آنها نظم را بهم بزنند تا سال دیگر گردهمایی ایران آزاد نباشد و سازمان مجاهدین قادر نباشد خود را از طریق عکس گرفتن با مقامات غربی مشروع جلوه دهد.
این توضیحات در محافل قضایی به‌عنوان حرفهای بی‌ربط و چرت رد می‌شود. منابع قضایی می‌گویند «توضیحات آنها به‌نظر می‌رسد که از قبل کار شده است تا برای موقعیتی که اگر لو رفتند آنها را بگویند.» «امکان ندارد که آنها نمی‌دانستند با خود یک بمب حمل می‌کنند.»

هشدار مایک پمپئو نسبت به تروریسم رژیم ایران در اروپا

مایک پمپئو وزیر خارجه آمریکا، طی پیام‌هایی در روز دوم مرداد ۹۷، با یادآوری دستگیری دیپلمات‌تروریست حکومت آخوندی اسدالله اسدی به‌خاطر توطئه بمب‌گذاری در گردهمایی ایرانیان در پاریس، بار دیگر نسبت به تروریسم رژیم در اروپا هشدار داد.
پمپئو، می‌نویسد: «اروپا نسبت به تروریسم تحت حمایت (رژیم) ایران در امان نیست. طی ماه جاری (میلادی)، یک به‌اصطلاح دیپلمات (رژیم) ایران در وین در ارتباط با توطئه بمب‌گذاری در یک گردهمایی در فرانسه متهم شد».

رژیم ایران همزمان با تلاش برای ماندن در توافق اتمی حملات تروریستی را طراحی می‌کند

وزیر خارجه آمریکا تأکید کرد: «این رژیم هم‌زمان با تلاش برای متقاعد کردن اروپا به باقی‌ماندن در توافق (اتمی)...، حملات تروریستی را در اروپا طراحی می‌کند».
پمپئو افزود: «رژیم ایران آثار خود را بر اروپا، جهان و مردم (ایران) بر جای گذاشته است. زمان آن است که با حقایق این رژیم شرور روبه‌رو بشویم».
مایک پمپئو در سخنرانی روز یکشنبه خود نیز گفته بود: در اوایل همین ماه، یک «دیپلمات» (رژیم) ایران مستقر در وین دستگیر و به تأمین مواد منفجره برای بمب‌گذاری تروریستی برنامه‌ریزی‌شده در یک گردهمایی سیاسی در فرانسه متهم شد. این واقعه همه آنچه را که باید درباره این رژیم بدانید، برایتان روشن می‌سازد.

اطلاعیه کمیسیون امنیت و ضدتروریسم شورای ملی مقاومت ایران - ۲۷تیر۹۷

فرار به جلو و اقدامات رژیم آخوندی بعد از درهم شکستن توطئه تروریستی

به‌دنبال گردهمایی بزرگ مقاومت در پاریس و در‌هم شکستن توطئه تروریستی آخوندها و دستگیری مأموران رژیم از جمله یک دیپلمات تروریست، شورای عالی امنیت آخوندها به دستور خامنه‌ای تشکیل جلسه داد و دستگاههای ذیربط مانند وزارتخارجه، وزارت اطلاعات، نیروی قدس، دستگاه اطلاعات سپاه پاسداران و رسانه‌های رژیم را موظف کرد برای مهار کردن عواقب این فضاحت بزرگ دست به کار شوند.
۱- دستگاهها و کارگزاران حکومتی موظف شدند برای رفع و رجوع این فضاحت با ترفند شناخته شده فرار به جلو، انگشت اتهام را به سوی مجاهدین نشانه بروند و دستگیری تروریستها در بلژیک و فرانسه و دستگیری یک دیپلمات تروریست در آلمان را صحنه‌سازی و پاپوش درست کردن برای رژیم در آستانه سفر روحانی به اروپا جلوه دهند و مدعی شوند مجاهدین برای این دیپلمات تروریست دام گذاشته‌اند. وزیر خارجه رژیم پس از انتشار اطلاعیه دادستانی و آژانس امنیت فدرال در بلژیک، اعلام کرد: «درست همزمان با آغاز سفر رئیس‌جمهوری به اروپا یک عملیات ایرانی افشا و «عوامل» آن دستگیر می‌شوند». وی افزود: آماده است با مقامات ذیربط برای شفاف سازی در زمینه «آنچه فقط یک عملیات فریب برای دادن نشانی غلط است» همکاری کند.
۲-پاسدار محسن رضایی، سرکرده پیشین سپاه و دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام رژیم، در راستای اجرای همین دستورالعمل، آسمان و ریسمان را به هم بافت تا دو تروریست دستگیرشده در بلژیک را به اعضای عالیرتبه مجاهدین ارتقا بدهد. وی با وقاحت می‌نویسد که این دو نفر «با این دیپلمات تماس گرفته و از آمادگی‌شان برای همکاری با ایران... گفته‌اند» و به همین خاطر «این دو شخص در مکانی با دیپلمات کشور مان ملاقات داشته‌اند و بسته‌یی نیز رد و بدل شده و از این تبادل توسط سازمان منافقین یا از طریق دوربینهای مداربسته تصاویری ثبت شده است». سرکرده کودن سپاه می‌افزاید: «سپس این دو عضو منافقین خود را در معرض دستگیری قرار داده‌اند و به چنین طرحی با هدایت دیپلمات ایرانی اعتراف کرده‌اند».
۳-سناریوی اولیه رژیم که توسط مقامات بلژیکی فاش شد، اراجیف ساخته و پرداخته بعدی در شورای عالی امنیت آخوندها را روشن می‌کند. یک مقام پلیس بلژیک گفت: «در لوکزامبورگ یک ملاقاتی بود که تحت کنترل بود و همه با هم (سرویسهای امنیتی کشورهای مختلف) به سرعت کار کردند تا بمب را کشف و اسدی را دستگیر کنند. به‌نظر می‌رسد که رژیم ایران امیدوار بود که بمب‌گذاری به‌عنوان یک موضوع درونی خود مجاهدین دیده بشود، که نظریه‌یی بود که می‌توانست قابل باور باشد، اما وقتی ما نفرشان را در حین عمل دستگیر کردیم، اوضاع فرق کرد» (سایت بازفید ۱۱ژوییه ۲۰۱۸).
۴-همزمان وزارت اطلاعات و وزارت‌خارجه به اصحاب مماشات و عده‌یی از پشتیبانان خود در آمریکا و اروپا مأموریت دادند که عناصر خودسر در رژیم را مسئول این جنایت تروریستی معرفی کنند. دانیل بنجامین، هماهنگ‌کننده ضدتروریسم در وزارت‌خارجه آمریکا در زمان اوباما، که با تمام قوا و تا آخرین لحظه از اجرای حکم دادگاه و خارج کردن مجاهدین از لیست تروریستی جلوگیری می‌کرد و خصومت هیستریک او علیه مجاهدین انگیزه‌های روشنی دارد، در این رابطه می‌گوید: «نمی‌تواند این فرضیه را رد کند که این یک عملیات خودسرانه باشد که توسط سرویس‌های امنیتی ایران یا عناصر افراطی درون سرویس‌های امنیتی ایران طراحی شده باشد تا حکومت روحانی را سرافکنده کند و شاید حتی آنها را مسئول یک ایران در بحران قلمداد کند».
۵-واحدهای برون مرزی نیروی قدس و ایستگاههای وزارت اطلاعات در خارج کشور، بار دیگر موظف شدند روی به‌کارگیری و جذب عناصر بومی در آلبانی، بوسنی، صربستان و کوزوو متمرکز شوند تا طرحهای تروریستی علیه مجاهدین در آلبانی از طریق آنها به اجرا در بیاید. همچنین معاونت برون مرزی رادیو تلویزیون آخوندها مکلف شد با تهیه فیلم و گزارشهای مجعول علیه مجاهدین در این کشورها برای اقدامات جنایتکارانه زمینه‌سازی کند.
۶-به وزارت اطلاعات و اطلاعات سپاه مأموریت داده شد تا دامنه فعالیت‌های اطلاعاتی و جاسوسی برای کسب اطلاعات از داخل سازمان مجاهدین را گسترش دهد.

مطالب مرتبط:

هیچ نظری موجود نیست:

پست کردن نظر