کل نماهای صفحه

۶ شهریور ۱۳۹۷

اعترافات ناگزیر از قدرت ،عظمت وحقانیت مقاومت ایران وکانونهای شورشی ودوران سرنگونی ، توسط فاشیستی ترین باندهای حاکمیت - عبور از جمره دوم! به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بهارستانه، رضا صدر فعال سیاسی و اجتماعی 

اعترافات ناگزیر از قدرت ،عظمت وحقانیت مقاومت ایران وکانونهای شورشی ودوران سرنگونی ، توسط فاشیستی ترین باندهای حاکمیت - عبور از جمره دوم! به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بهارستانه، رضا صدر فعال سیاسی و اجتماعی 

ما بخشی از گزیده های یکی از قلم زنهای رژیم بنام صدر را در اینجا عینا میاوریم که با اعترافات ناگزیر،عامل اصلی سرنگونی نظام فاسد ولایت فقیه ،آخوندها وپاسداران راکه  قیام آفرینان ومردم وشهرهای شورشی وکانونهای شورشی است را به بهترین وجه بیان میکند .

این مقاله بافته های مفت کسانی را که جنبش خودبخودی است یا رهبری ندارد ودر نتیجه آلترناتیوی برای نظام وجود ندارد را پنبه کرده است .

در این مقاله  اعتراف شده که همه چیز در دستان توانای کانونهای شورشی شهرهای شورشی ،مجاهدین ومقاومت ایران وخلاصه کلام رهبری مقاومت  مسعود رجوی میباشد

 اسم مقاله

عبور از جمره دوم!

برای اينكه از هوشياری‌ها و آمادگی‌هايمان غره نشويم جا دارد كه به تفاوت‌های امروز منافقين با دی ماه 96 نگاهی گذرا بيندازيم؛ چرا كه طبعاً، دشمن نيز با هوشياری‌های نيروهای امنيتی‌مان، سير تكاملی سريعی را طی می كند.
به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بهارستانه، رضا صدر فعال سیاسی و اجتماعی شهرستان بهارستان طی یادداشتی، نوشت:
...
جمره وسطی: جمره وسطی فتنه‌هایی بود که آمریکا در این دوران و در این پهنه ۴۰ ساله در کشور ما ایجاد کرد هر زمان با یک فتنه یک موجی به وجود آورد یک جریانی در کشور به وجود آورد… اگر این جمره رو ما رد کنیم اگر این گردنه را رد کنیم، اگر از این پیچ بگذاریم برای همیشه از شرور این شیطان کبیر ما خلاص شدیم.
جمره عقبه‌‌: حمله اقتصادی و تهاجم اقتصادی و اینکه سفره و معیشت مردم ما را این شیطان کبیر مورد هدف قرار داده است جمره عقبه است.
در میان جمرات سه گانه، جمره دوم به نظرم جایگاه ویژه‌ای دارد چراکه جمرات اولی و جمره عقبه از منشاء خارجی برخوردار می باشند اما جمره دوم، ریشه‌های داخلی دارد؛ اگرچه عامل خارجی می تواند محرک چنین فتنه‌هایی نیز باشد که قطعاً نیز هست.
واکاوی نمونه‌ای از جمره دوم آن هم از نوع مدل نود و هفتی آن، این واقعیت را اثبات می کند که این جمره از دو جمره بعدی بسا پیچیده‌تر و سخت‌تر است و لذا مقابله با آن نیز پیچیدگی‌های خاص خودش را می طلبد.
مدتی است که ضد انقلاب خارجه نشین به ویژه مجاهدین برانداز، کُر هماهنگی را به صدا در آورده‌اند که جمهوری اسلامی ایران در فاز پایانی خود می باشد، فضای مجازی نیز نقش آتش تهیه آنان را برعهده دارد.
اما در این بین آنچه که مسلم است، مجاهدین دست به تغییر تاکتیک زده‌اند و این یک واقعیت می باشد که اغتشاشات حتی نسبت به مقطع دی ماه گذشته از یک واقعیت‌هایی عبور کرده ...
اما برای اینکه از هوشیاری‌ها و آمادگی‌هایمان غره نشویم جا دارد که به تفاوت‌های امروز منافقین با دی ماه ۹۶ نگاهی گذرا بیندازیم؛ چرا که طبعاً، دشمن نیز با هوشیاری‌های نیروهای امنیتی‌مان، سیر تکاملی سریعی را طی می کند:
۱) در گذشته ضدانقلاب به سرکردگی مجاهدین در کشور موج‌ سواری می کردند اما امروز در همه صنوف اعم از کامیون‌داران، بازاریان، مال باختگان، معلمان، کارگران و… نیز نفوذ کرده و خط دهی می‌کنند.
۲) خصلت اغتشاشات نیز تغییر ماهیت داده است؛ به عنوان مثال، اگر در گذشته ۱ یا ۲ روز لازم بود که شعارها از صنفی و اجتماعی به شعارهای ساختار شکنانه بچرخد، اکنون هیچ زمانی لازم نیست و هر تظاهرات به‌ سرعت تبدیل به تظاهرات سیاسی و شعارها نیز رنگ و بویی ساختار شکنانه بخود می گیرد.
۳) در دی ماه ۹۶ اغتشاگران در یک سردرگمی تشکیلاتی و سازماندهانه به سر می بردند، نقصان رهبری در صحنه وجود داشت و پیچیدگی لازم را هم نداشتند آنان علاوه‌بر داشتن روحیه گانگستری و تهاجمی، از پتانسیلی برخوردارند که می توانند در صورت رویارویی با نیروهای امنیتی، دست به سنگربندی خیابانی بزنند؛ یعنی حاضر به یراق‌تر از گذشته شده‌اند.
۴) اغتشاشگران و در صدر آنان مجاهدین فاقد ملاحظات سیاسی می باشند؛ هیچ جناج بندی درون نظام را به رسمیت نمی شناسند و همانقدر که در شعارهایشان برای اصلاح طلبان مایه گذاری می کنند! به همان میزان از اصولگرایان نیز دریغ نمی کنند! یعنی اعتماد و دلبستگی به هر جناحی از بین رفته است.
جان کلام
۵) نقش و مجاهدین در اغتشاشات دی ماه ۹۶ به قدری واضح بود که مقام معظم رهبری در سخنرانی ۱۹ دی ماه سال گذشته خود فرمودند: «یک مثلث فعال بوده است…نقشه، مربوط به آمریکایی‌ها و صهیونیست‌ها است؛ چند ماه هم می باشد که دارند نقشه می کشند… پول هم از یکی از این دولت‌های خرپول اطراف خلیج فارس است… ضلع سوم هم پادویی سازمان مجاهدین بود.»
درحال حاضر، عنصر تعیین کننده به نسبت اغتشاشات دی ماه ۹۶ متشکل شدن اغتشاشگران است، تشکل‌هایی بنام کانون‌های شورشی درست کرده‌اند که هم قدرت تکثیر نیرویی دارند و هم از پتانسیل جایگزینی لیدرهای صحنه برخوردار می باشند.
"این کارها وقیام ها رهبر دارد هدایت شده وسازمان یافته است"
ببینید نویشنده چگونه حقیقیت تحمیل شده بر نظام را برملا میکند
۶) اما کیفی‌ترین تحول صورت گرفته، وصل عقبه این کانون‌ها به رهبری آن است، درحال حاضر، خط دهی اصلی این کانون‌های شورشی توسط مسعود رجوی سرکرده مجاهدین در قالب «پیام به کانون‌های شورشی» صورت می گیرد.
وی در ۱۱ مرداد ماه سال جاری در پیامی تحت عنوان «مشت در برابر مشت، حمله در برابر حمله، آتش جواب آتش» برای تقویت روحیه اغتشاشگران، به آنان وعده داده که این اغتشاشات ادامه خواهد داشت و روز به روز گسترش می یابد، وی اغتشاشات را سازمان یافته‌تر از گذشته قلمداد کرد و مدعی شد که نظام توان مقابله با آنان را ندارد!
...
لذا به دولتمران و خواص باید گفت که از هیچ جمره‌ای نباید گذشت به ویژه از جمره دوم که تهدیدی است بسیار جدی که به سادگی نمی شود از آن چشم پوشید.
آری روزگار نابکاری جنگ جنایت غارت وکشتار آخوندها وپاسداران جنایت پیشه بسر آمده وزمان زمان قیام ،برخاستن وسرنگونی است.
این اعترافات دشمن است نه نوشته یا بیانات اعضای مقاومت

هیچ نظری موجود نیست:

پست کردن نظر