کل نماهای صفحه

۱ فروردین ۱۳۹۶

آخوند روحانی در پیام نوروزی: در انتخابات گذشته کاستی‌هایی داشته‌ایم، باید رقابت در برنامه‌ها باشد و به هم احترام بگذاریمآخوند روحانی پیام نوروزی 96 خود را به جنگ و هشدار انتخاباتی به باند رقیب تبدیل کرد و گفت: «در انتخابات‌ گذشته گاهی وقتها بوده که از لحاظ اخلاقی، کاستی‌هایی داشته‌ایم؛ آن کاستی‌ها را باید جبران کنیم» و بعد ضمن سهم خواهد افزود: «باید رقابت در برنامه‌ها باشد. باید به شخصیت یکدیگر احترام بگذاریم».
آخوند روحانی همچنین از همین فرصت برای تبلیغ خودش استفاده کرد و مطابق معمول با ارا‌ئه آمار و ارقام کاذب از «افزایش تولیدات کشاورزی و هم در خودکفایی گندم» دم زد و تحت عنوان تشکر از صنعتگران مدعی شد «در تولیدات صنعتی‌مان رشد قابل ملاحظه‌ای داشتیم، ۲۴ هزار واحد صنعتی نیمه تمام و یا واحدهایی که فعال نبودند، فعال شدند». او همچنین مدعی رشد بی‌سابقه 8 درصدی شد.
روحانی همچنین در عین ابراز نگرانی از فضای مجازی به کشیده شدن جنگ باندی به اینترنت اعتراف کرد و گفت: «فضای مجازی باید فضای برادری، فضای دوستی و فضای محبت را جایگزین کنیم
روحانی با تعبیر مورد نظر خودش از عبارت پوشال اقتصاد مقاومتی، آن را حاصل برجام دانست و نوشت: «سال ۱۳۹۵، هم سال اجرای سیاستهای ”اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل ”بود و هم اجرایی شدن توافق هسته‌ای؛ و این دو در کنار هم توانستند برای ما نقش‌آفرینی مثبتی داشته باشند.».

هیچ نظری موجود نیست:

پست کردن نظر