کل نماهای صفحه

۱ اسفند ۱۳۹۵

رژیم ایران در صدر لیست حامیان تروریسم است - کنفرانس مطبوعاتی علیرضا جعفرزاده در واشینگتن

رژیم ایران در صدر لیست حامیان تروریسم است - کنفرانس مطبوعاتی علیرضا جعفرزاده در واشینگتنکنفرانس مطبوعاتی علیرضا جعفرزاده در واشینگتن

اکنون بزرگترین گروه اپوزیسیون ایران کمپهای آموزشی سپاه پاسداران را افشا کرده که تروریستهای جدیدی را آموزش می‌دهند

مریم رجوی می‌گوید: سپاه پاسداران مسئولیت حمایت و شرکت در فعالیت‌های تروریستی در خارج از ایران را بر عهده دارد

فاکس نیوز: اطلاعات جدیدی که برای اولین بار امروز صبح در مورد سپاه پاسداران افشا شده، ممکن است بر اقدام دولت ترامپ برای لیست‌گذاری این گروه به‌عنوان یک سازمان تروریستی تأثیر بگذارد.

سپاه پاسداران تقریباً در تمامی جنبه‌های زندگی مردم ایران شرکت دارد و مسئول برنامه موشکی است. اطلاعات بیشتر در این زمینه را اریک شاون خبرنگار ارشد فاکس‌نیوز گزارش می‌کند:

اریک شاون: (رژیم) ایران تحت تحریم‌های آمریکا و در صدر لیست کشورهای حامی تروریسم است و به‌زودی ممکن است گام‌های بیشتری علیه (رژیم) تهران برداشته شود.

همان‌طور که گفتید دولت ترامپ در نظر دارد سپاه پاسداران (رژیم) ایران را به‌عنوان یک سازمان تروریستی خارجی لیست‌گذاری کند، این در حالی است که بزرگترین گروه اپوزیسیون ایران کمپ‌های آموزشی را در ایران افشا کرده که تروریست‌های جدید را آموزش می‌دهند.

این گزارش که از طرف شورای ملی مقاومت ایران منتشر شده می‌گوید، سپاه پاسداران کمپ‌هایی را برای جنگجویان خارجی اداره می‌کند. اپوزیسیون می‌گوید، سپاه پاسداران در تلاش برای گسترش تهدید (رژیم) ایران، به نیروها آموزش تاکتیک‌های تروریستی می‌دهد، از جنگ شهری تا آموزش‌های موشکی.

مریم رجوی رهبر گروه اپوزیسیون از کاخ سفید خواست لیست‌گذاری را علیه سپاه پاسداران اعمال کند.

مریم رجوی: مردم ایران از لیست‌گذاری تروریستی سپاه پاسداران استقبال می‌کنند که مسئول هزاران اعدام سیاسی و شکنجه در زندانها است. سپاه پاسداران همچنین مسئولیت حمایت و شرکت در فعالیت‌های تروریستی در خارج از ایران را بر عهده دارد.

واشینگتن – دفتر نمایندگی شورای ملی مقاومت: افشای مراکز آموزشی نیروی تروریستی قدس در خدمت جنگ‌افروزی و صدور تروریسم رژیم آخوندی

افشای پادگان موسوم به امام علی مرکز معاونت آموزشی نیروی قدس در تهران و 14 مرکز آموزشی دیگر این معاونت در شهرهای مختلف

روز سه‌شنبه در یک کنفرانس مطبوعاتی در دفتر شورای ملی مقاومت ایران در واشینگتن، مقاومت ایران مراکز آموزشی نیروی تروریستی قدس حکومت آخوندی را برای تعلیم و اعزام مزدوران خارجی رژیم به کشورهای مختلف به‌منظور تشدید جنگ‌افروزی و صدور تروریسم، افشاء کرد.

در این کنفرانس مطبوعاتی که با حضور خبرنگاران رسانه‌های آمریکا و رسانه‌های بین‌المللی برگزار شد، علیرضا جعفرزاده معاون نمایندگی شورا در واشینگتن، گفت: بنا‌ به گزارشهای دقیق از درون رژیم، نیروی تروریستی قدس برای افزایش دخالتهایش در کشورهای منطقه، از جمله در سوریه، عراق، یمن، بحرین و افغانستان، یک معاونت بزرگ را به‌منظور آموزش به مزدوران خارجی خود ایجاد کرده که زیر نظر شخص خامنه‌ای است. به اعتراف سرتیپ پاسدار خسرو عروج فرمانده اسبق این معاونت و مشاور عالی فرمانده سپاه، خامنه‌ای در بازدید مستقیم از نیروی قدس، این مرکز را مورد تشویق خاص قرار داده است.

علیرضا جعفرزاده افزود: بنابراین گزارشات که از منابع مختلف شبکه سازمان مجاهدین خلق ایران ، مشخصاً از درون سپاه پاسداران، به‌ویژه نیروی قدس، طی چندین ماه گردآوری شده‌اند، این معاونت دارای دهها مرکز در نقاط مختلف ایران است... معاونت آموزش نیروی قدس یکی از مهم‌ترین بخش‌های این ارگان تروریستی رژیم را تشکیل می‌دهد و کد آن در مکاتبات و مراودات درونی سپاه 12000 است.

علیرضا جعفرزاده سپس به افشای مرکز اصلی و 14 مرکز آموزشی معاونت مذکور که تاکنون توسط مقاومت ایران شناسایی شده‌اند پرداخت، و گفت: «مرکز این معاونت در پادگان (موسوم به) امام علی واقع در کیلومتر 20 اتوبان تهران کرج، بلوار اردستانی، در اواخر خیابان سروان قرار دارد. در این محل چند پادگان سپاه در یک مجموعه بزرگ قرار دارند که در سمت جنوب شرقی این مجموعه پادگان امام علی قرار دارد. فقط وسعت پادگان موسوم به امام علی حدود 10 هکتار است... بخش دیگری از این مجموعه پادگان موسوم به مصطفی خمینی بخش لجستیک پادگان موسوم به امام علی است که دارای در ورود و خروج جداگانه‌یی است».

مقاومت ایران در ادامه گزارش افشاگرانه خود، سازماندهی و فرماندهی معاونت آموزش نیروی تروریستی قدس، بخش‌های مختلف این معاونت در پادگان موسوم به امام علی، ترکیب نیروهای آموزش‌گیرنده و ریل آموزش‌های تروریستی آن‌را با جزییات اعلام کرد.

معاون دفتر نمایندگی شورا در واشینگتن، تأکید کرد: «علاوه بر نیروی قدس سایر نیروهای سپاه پاسداران، شامل نیروی زمینی و دریایی و موشکی آن نیز درگیر دخالتهای در کشورهای منطقه هستند و نیرو و تسلیحات و امکانات خود را در اختیار توسعه‌طلبی و جنگ‌افروزی رژیم قرار داده‌اند. ابعاد کشته‌های سپاه پاسداران در جنگ سوریه و عراق این موضوع را به‌خوبی ثابت می‌کند».

تلویزیون العربیه 27بهمن 95: اپوزیسیون ایران خواستار لیست‌گذاری سپاه پاسداران (رژیم) ایران در لیست سازمانهای تروریستی شد

و تأکید کرد، دلایلی وجود دارد که سپاه پاسداران طی چهار سال گذشته آموزش عناصر خارجی را افزایش داده است.

خبرنگار تلویزیون العربیه: اپوزیسیون ایران در آمریکا نقشه و اطلاعاتی ارائه داد که بر اساس آن فعالیت‌های سپاه پاسداران برای حفاظت از رژیم و همچنین آموزش و مسلح‌کردن تروریستها توسط پاسداران را تشریح کرد.

علیرضا جعفرزاده: از سال 2012 آموزش نیروهای خارجی توسط سپاه پاسداران افزایش یافته است. (سپاه) در کشورهایی که در جنگ نیستند، مثل (کشورهای) خلیج (فارس)، به‌خصوص کویت و بحرین باندهای تروریستی را آموزش داده است.

اطلاعاتی که مخالفان (رژیم ایران) افشا کردند نشان می‌دهد، سپاه پاسداران در کمپ‌هایی در نزدیکی تهران و استانهای نزدیک به افغانستان و سواحل خلیج (فارس)، نیروهایی (از) عراق، سوریه، لبنان، بحرین، یمن و افغانستان را آموزش داده است؛ و برخی نیز از آمریکای لاتین آمده بودند. این آموزش‌ها در برگیرنده همه آموزش‌های یکانهای ویژه، از جمله استفاده از موشک بوده است.

علیرضا جعفرزاده: آنها بر روی ساخت موشک نظارت و کنترل دارند؛ همان‌طور که در سال2012 آن‌را افشاء کرده بودیم و برنامه اتمی نیز از سال2002 تحت کنترل (سپاه است).

این گزارش در اولین ماه دولت جدید دونالد ترامپ ارائه می‌شود او نیز حکومت ایران را تروریستی می‌داند که بایستی اقداماتی برای مقابله با آن در خاورمیانه اتخاذ شود. کاخ سفید 10روز پیش بعد از این‌که حوثی‌ها به یک کشتی عربستان در نزدیکی باب‌المندب حمله کردند به (رژیم) ایران هشدار داده بودند.

واشینگتن تایمز 26بهمن 95: روز سه‌شنبه بزرگ‌ترین گروه مقاومت علیه رژیم ایران در یک کنفرانس مطبوعاتی در واشینگتن گفت، رژیم ایران، با ایجاد شبکه‌یی از چندین مرکز آموزش داخلی برای شبه‌نظامیان خارجی نظارت خود را بر عملیات‌های تروریستی تشدید کرده است.

شورای ملی مقاومت ایران یک گزارش اطلاعاتی منتشر کرد که محل‌های کمپ‌ها و کشورهایی را که نمایندگی می‌کنند، مشخص می‌کند.

سازمان مجاهدین خلق ایران بزرگترین عضو این شوراست که از پشتیانی گسترده شبکه اطلاعاتی در داخل حکومت آخوندها از جمله در سپاه پاسداران و نیروی قدس آن برخوردار بوده و سابقه‌یی از افشای بخش‌های مخفی دستگاه امنیت ملی (رژیم) ایران را دارد.

ایالات متحده (رژیم) ایران را حکومت شماره یک حامی تروریسم می‌نامد؛ اما، نه سپاه پاسداران و نه نیروی قدس در لیست سازمانهای تروریستی وزارت‌خارجه نیستند. وزارت خزانه‌داری (آمریکا) در سال 2007، نیروی قدس را به‌عنوان یک حامی مادی تروریسم تعیین کرد، ولی شورای ملی مقاومت ایران می‌گوید، دولت آمریکا باید بسا فراتر برود.

علیرضا جعفرزاده معاون دفتر نمایندگی این شورا در واشینگتن، گفت: « مقاومت ایران در موارد بی‌شماری تأکید کرده است که منبع و کانون تروریسم، بنیادگرایی و دخالتهای منطقه‌یی، رژیم بنیادگرای حاکم بر ایران است».

شورای ملی مقاومت گفت که خامنه‌ای... (ایجاد) یک معاونت را در نیروی قدس مورد تأیید قرار داده که «هدف آن توسعه آموزش مزدوران خارجی به‌عنوان بخشی از استراتژی رژیم برای افزایش دخالتهای خارجی آن است؛ از جمله در سوریه، عراق، یمن، بحرین افغانستان و (کشورهای) دیگر».

این شورا، گفت: «(مراکز آموزشی) بر اساس ملیت افراد تعلیم‌گیرنده و نوع آموزش‌ها تقسیم‌بندی شده‌اند. (در این مراکز) هم آموزش‌های تروریستی و هم آموزش‌های نظامی به شبه‌نظامیان داده می‌شود تا آنها (از توان) بهتری برای مداخله و پیشبرد اهداف منطقه‌یی رژیم برخوردار شوند».

شورای ملی مقاومت، افزود:.. «هر ماه، صدها نیرو از عراق، سوریه، یمن، افغانستان و لبنان، یعنی کشورهایی که رژیم در آن درگیر جنگ جبهه‌یی است، آموزش نظامی دریافت می‌کنند و برای صدور تروریسم و جنگ، اعزام می‌شوند».

گزارش شورا (ی ملی مقاومت) می‌گوید که نیروی قدس، از مرکز (معاونت خود) در پادگان (موسوم به) امام علی... ، بر 14 مرکز آموزشی نظارت دارد. فرمانده آن مستقیماً به قاسم سلیمانی فرمانده نیروی قدس گزارش می‌دهد کسی که عملیات (رژیم) در عراق و سوریه را هدایت کرده است...

شورا (هم‌چنین)... فهرستی را از کدهای مخفی سایر کمپ‌هایی ارائه کرد که آموزش جنگ شهری را هدایت می‌کنند... این گزارش با استفاده از تصاویر ماهواره‌یی، محل تمامی این کمپ‌ها را بر روی نقشه ایران مشخص کرده است. مثلاً پادگان شهریار در جنوب غربی تهران، مخصوص آموزش مزدوران افغانی است که بعداً به سوریه اعزام می‌شوند.

(علیرضا) جعفرزاده در کنفرانس خبری واشینگتن...، دولت ترامپ را فراخواند تا سپاه پاسداران و نیروی قدس آن‌را به لیست تروریستی وزارت‌خارجه (آمریکا)، اضافه کند.

اورینت نیوز تلویزیون اپوزیسیون سوریه: شورای ملی مقاومت ایران فاش ساخت، در مراکز آموزش شبه‌نظامیان خارجی وابسته به سپاه پاسداران رژیم ایران که توسط نیروی قدس اداره می‌شود و در مناطق مختلف ایران وجود دارد، عناصری از سوریه، یمن، لبنان، عراق و افغانستان آموزش می‌بینند.

علیرضا جعفرزاده معاون نمایندگی شورای ملی مقاومت ایران در آمریکا در کنفرانس مطبوعاتی واشینگتن... گفت قلب بنیادگرایی و محور اصلی بنیادگرایی و دخالت در منطقه، رژیم حاکم بر ایران است.

اورینت نیوز همچنین در پایگاه خبری خود، گزارش کامل و مشروح افشاگری مقاومت ایران را درباره مراکز آموزشی نیروی تروریستی قدس در خدمت جنگ‌افروزی و صدور تروریسم رژیم منتشر کرده است.

هیچ نظری موجود نیست:

پست کردن نظر