کل نماهای صفحه

۲۷ بهمن ۱۳۹۵

افشای پادگان‌های آموزشی سپاه پاسداران و دستگاه اطلاعاتی رژیم ایران از جمله پادگان "امام علی" در شمال تهران، "امیر المومنین" در شهر کرج و "مرصاد" شیراز،

 افشای پادگان‌های آموزشی سپاه پاسداران و دستگاه اطلاعاتی رژیم ایران از جمله پادگان "امام علی" در شمال تهران، "امیر المومنین" در شهر کرج و "مرصاد" شیراز،

افشای پادگانهای آموزش گروههای تروریستی سپاه پاسداران خامنه ای این افشاگری یک بار سال 94 درج گردید پست


 لینک به منبع

مطلب جدید ومرتبط 

بهمن 95 علیرضا جعفر زاده
افشای مراکز آموزشی نیروی تروریستی قدس - واشینگتن - کنفرانس مطبوعاتی دفتر نمایندگی شورای ملی مقاومت

 

العربیه روز پنجشنبه اول بهمن در سایت خود مراکز آموزش گروههای تروریستی توسط سپاه پاسداران را افشا کرد و نوشت: ”العربیه مهم‌ترین پادگان‌های آموزشی سپاه پاسداران و دستگاه اطلاعاتی رژیم ایران از جمله پادگان "امام علی" در شمال تهران، "امیر المومنین" در شهر کرج و "مرصاد" شیراز، یکی از مهم‌ترین مراکز آموزشی عوامل خارجی عرب، افغانی و چچنی را ردگیری کرد“.
سپاه پاسداران از "بعلبک" در شمال لبنان تا شهر "حمص" سوریه و نیز اریتره در قاره سیاه، پادگان‌های آموزشی ایجاد کرده است، از جمله در نزدیکی بندر "عصب" و همچنین در جزیره "دهلک" در کنار دریای سرخ. رژیم ایران افرادی را برای آموزش دادن به آنجا اعزام می‌کند. پادگان‌های سپاه پاسداران به آمریکای جنوبی در استان "الواهیرا" در منطقه مرزی میان و نزوئلا و کلمبیا نیز رسیده است. 
بنا به این گزارش از سال 2001 نشانه‌ها و بازده پادگان‌های سپاه پاسدران و دستگاه اطلاعاتی رژیم ایران به دنبال کشف پی در پی هسته‌های وابسته به آنها در کشورهای شورای همکاری خلیج فارس و دقیقا در بحرین، کویت و نیز عربستان … کم کم بر ملا شد. 

به گزارش العربیه در بحرین نیروهای انتظامی و گارد ملی با کمک نیروی دفاعی این کشور موفق شدند … شماری از هسته‌های تروریستی که به وسیله سپاه پاسداران آموزش دیده و حمایت شده را کشف و خنثی کنند. بازداشت‌شدگانی که در حملات تروریستی در بحرین دست داشتند …اعتراف کردند که عوامل هسته کشف شده به وسیله سپاه پاسدران و به منظور برهم زدن امنیت منطقه خلیج فارس آموزش دیده بودند.

العربیه به نقل از مقامهای امنیتی افزود: ”اعضای این هسته که دارای شناسنامه بحرینی هستند به همراه شهروندانی از عربستان در ایران آموزش دیده بودند. آنها در هتل‌های مجلل در تهران ساکن بوده و برای قاچاق اسلحه و مواد منفجره و نیز هدف قرار دادن ماموران انتظامی عربستان و بحرین آموزش دیده بودند.

به اعتراف دستگیرشدگان، در پادگان سپاه پاسدران شهروندانی از بحرین و عربستان، برای به کارگیری اسلحه و مواد منفجره قوی آموزش می‌دیدند، در آنجا یک عضو سپاه پاسداران، شیوه خنثی کردن شنود تلفنی از طریق جدا کردن باتری آن و غلاف کردن سیم کارت با قلع، آموزش داده می‌شد، این مامور سپاه همچنین به آنها چگونگی انجام عملیات جاسوسی و شنود را آموزش می داد، سپس رفته رفته بر تعداد ماموران آموزشی در پادگان افزوده شد.

بر اساس این اعتراف‌ها، پادگان سپاه پاسداران در منطقه‌ای در شمال ایران با فاصله زمانی هفت ساعت رانندگی از تهران قرار داشت، بازداشت‌شدگان همچنین در یکی از رودخانه‌های نزدیک، دوره غواصی، شنای استقامت، شیوه استفاده از اسلحه در حال شنا، نشانه گرفتن هدف توسط شناگر، ساخت مواد منفجره با استفاده از ماده شدیدالانفجار C4، شیرجه رفتن از قایق در حال حرکت و تعامل با قایق‌های در حال حرکت را به پایان رساندند.

به گزارش العربیه در سال 2011 منابع امنیتی خلیج فارس از اطلاعاتی پرده برداشتند که حاکی از اقدام شبکه‌ای وابسته به سپاه پاسداران و دستگاه اطلاعاتی رژیم ایران بود که در کشورهای عضو شورای همکاری خلیج فارس، اقدام به اعزام جوانان و نوجوانان دختر و پسر به شهر بعلبک در شرق لبنان می‌کردند، هدف از این اقدام اعزام آنان به منظور گذراندن دوره حمل و کاربرد اسلحه، تعامل با نیروهای انتظامی در تظاهرات و شیوه خنثی کردن اقدامات این نیروها بود.

هیچ نظری موجود نیست:

پست کردن نظر