کل نماهای صفحه

۲۶ بهمن ۱۳۹۵

افشای زدوبند پنهانی اوبا ما با خامنه ای وروحانی با اعطای 2800گرین کارت به وابستگان وحتی پاسداران رژیم برای اقامت در آمریکابرای بالا کشیدن میلیاردها دلار از سرمایه های مردم ایران

افشای زدوبند پنهانی اوبا ما با خامنه ای وروحانی با اعطای 2800گرین کارت به وابستگان وحتی پاسداران رژیم برای اقامت در آمریکابرای بالا کشیدن میلیاردها دلار از سرمایه های مردم ایران


آمد نیوز بنقل از یکی از منابع آگاه که نخواست نامش فاش شود نوشت
توافق جمهوری اسلامی و دولت اوباما؛ اعطای ۲۸۰۰ گرین کارت به منسوبین مقامات نظام و ساخت مسجد بورلی هیلز
۲۸۰۰ تن از برندگان لاتاری اقامت آمریکا، از بستگان و افراد مورد اعتماد برخی مقامات نظام هستند که با سرمایه‌های چند میلیارد دلاری در خاک آمریکا حضور دارند.

بیشتر بخوانید
نگاهی به تاریخچه مماشات از خمینی تا خامنه ای و وحشت آخوندها از تغییر این سیاست وآمدن ترامپ

خمینی ومذاکرات سه جانبه با شیطان بزرگ - روایتی از دیدار ابراهیم یزدی و دیپلمات آمریکایی


روزنامه ایندیپندنت در گزارشی نوشت: ترامپ در یکی دو سال آینده به جنگ خامنه ای خواهد رفت

ترامپ، ایران و در هم آمیختن مسایل

‌کاخ سفید از رهبر ایران خواست متوجه باشد، ترامپ رئیس جمهوری آمریکاست نه اوباما

لابی‌ها ودلالان رژیم آخوندی در خارج کشورشبکه زنجیره‌یی که تحت کنترل وزارت جاسوسی و آدمکشی یا وزارت اطلاعات و شورای عالی امنیت رژیم و زیر نظر خامنه‌ای کار می‌کند.


اخراج ایران و حزب‌الله از سوریه ونابودی داعش در طرحی 2ماهه اولویت ترامپ بگفته یک مقام فرانسوی که خواست نامش فاش نشود

ترامپ به رهبران ایران هشدار داد که با آتش بازی نکنند

ترامپ استفاده از گزینه نظامی برای تعامل با ایران را بعید ندانستیک منبع آگاه خبری به خبرنگار «آمدنیوز» اطلاع داده است که یکی از اسناد محرمانه توافقات هسته‌ای با دولت باراک اوباما، «اعطای گرین کارت به ۲۸۰۰ دارنده پاسپورت ایرانی، عراقی و سوری»، با توافق دولت جمهوری اسلامی و به دستور مستقیم «جان کری» وزیر امور خارجه آمریکا بوده است.
اعطای گرین کارت به این ۲۸۰۰ نفر برای ابقای میلیاردها دلار سرمایه جمهوری اسلامی ایران در خاک آمریکا صورت گرفته است.
هم‌چنین ساخت «مسجد بورلی هیلز» در لس آنجلس از جمله سرمایه‌گذاری کلان جمهوری اسلامی ایران در خاک آمریکا اعلام شده است.
افشای همین اسناد پیش‌شرط‌های برجام باعث شد که تیم «دونالد ترامپ» رئیس‌جمهور آمریکا به طمع تصاحب سرمایه کلان جمهوری اسلامی و پیش‌دستی به مسئولین کشور، پاسپورت جمهوری اسلامی را از ورود به خاک آمریکا منع کند.
هم‌چنین همین توافق با جمهوری اسلامی با باراک اوباما بود که باعث شد، مقامات ارشد کشور، اقدام دونالد ترامپ در ممنوعیت موقت ورود دارندگان گرین کارت به خاک آمریکا را «نقض برجام» عنوان کنند.
بدین ترتیب جمهوری اسلامی ایران با دولت اوباما توافق کردند که میلیارها دلار از اموال مردم ایران به جای بازگرداندن به کشور و صرف آن در توسعه و آبادانی، در سیستم پولی و مالی ایالات متحده آمریکا بماند و به نام اطرافیان مقامات کشور و برخی سرداران سپاه پاسداران در گردش مالی و سرمایه‌گذاری‌های خاص با شرط اعطای اقامت دائم به نام این افراد ثبت شود.

هیچ نظری موجود نیست:

پست کردن نظر