کل نماهای صفحه

۷ اسفند ۱۳۹۵

ژنرال دانفورد رئیس جدید ستاد مشترک ارتش امریکا در سخنرانی در موسسه بروکینگزدر باره سوریه گفت  تمامی گزینه‌های نظامی موجود است رئیس جمهور آمریکا تصمیم میگیرد.


ژنرال دانفورد رئیس جدید ستاد مشترک ارتش امریکا
در سخنرانی در موسسه بروکینگزدر باره سوریه گفت  تمامی گزینه‌های نظامی موجود است رئیس جمهور آمریکا تصمیم میگیرد.


رئیس ستاد مشترک ارتش آمریکا از در دست تهیه بودن طرح شکست داعش خبر داده است.

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از بی بی سی، ژنرال «جوزف دانفورد» رئیس ستاد مشترک ارتش آمریکا گفت که گزارشی در مورد نحوه مقابله نظامی با داعش و شکست آن در دست تهیه است و در اختیار «دونالد ترامپ» رئیس جمهور ایالات متحده قرار خواهد گرفت.
ژنرال دانفورد در سخنرانی در موسسه بروکینگز گفت که این گزارش حاوی تمامی گزینه‌های نظامی موجود است و تصمیم گیری نهایی در مورد انتخاب این گزینه‌ها برعهده رئیس جمهور آمریکا خواهد بود.
رئیس ستاد مشترک آمریکا در پاسخ به سئوالات مکرر در این مورد که آیا گزینه‌های مورد نظر شامل پیاده کردن نیروی زمینی در عراق یا سوریه خواهد بود یا نه گفت: تمامی گزینه‌ها روی میز است.
دونالد ترامپ پس از آغاز دوره ریاست جمهوری خود به ستاد مشترک ارتش آمریکا ۳۰ روز فرصت داد تا امکانات نظامی شکست داعش را بررسی کند و گزارشی را برای تسریع در جنگ با این گروه به او ارائه دهد.
رئیس ستاد مشترک در سخنان خود گفت که این گزارش، یک گزارش سیاسی-نظامی است و با کمک و مشارکت شرکای ما در وزارت خارجه، وزارت خزانه داری و جامعه اطلاعاتی تهیه می‌شود و علاوه بر داعش حاوی توجه به سایر سازمان‌های تروریستی است.

هیچ نظری موجود نیست:

پست کردن نظر