کل نماهای صفحه

۱۵ بهمن ۱۳۹۵

نام ۱۳ شخصیت حقیقی و ۱۲ نهاد و موسسه وابسته به جمهوری اسلامی ایران در فهرست تازه‌ترین تحریم‌های آمریکا قرار گرفت.

نام ۱۳ شخصیت حقیقی و ۱۲ نهاد و موسسه وابسته به جمهوری اسلامی ایران در فهرست تازه‌ترین تحریم‌های آمریکا قرار گرفت.

رادیو فرانسه: وزارت خزانه‌داری آمریکا ۲۵ شخصیت حقیقی و حقوقی در ارتباط با جمهوری اسلامی را در فهرست تازه ترین تحریم های آمریکا قرار داد.

وزارت خزانه‌داری آمریکا، روز جمعه ۳ فوریه/۱۵ بهمن اعلام کرد: نام ۱۳ شخصیت حقیقی و ۱۲ نهاد و موسسه وابسته به جمهوری اسلامی ایران در فهرست تازه‌ترین تحریم‌های آمریکا قرار گرفت. برخی از این موسسات در کشورهای چین، امارات متحده عربی و لبنان در حال فعالیت هستند. این افراد به همکاری در برنامه موشک‌های بالستیکی ایران متهم هستند.
دونالد ترامپ، رییس‌جمهوری آمریکا، پیشتر هشدار داده بود که حکومت ایران را به دلیل آزمایش موشک بالستیکی اخیر خود تحت نظر قرار می‌دهد.
به گفته وزارت خزانه‌داری آمریکا، مجازات‌های جدید آمریکا در رابطه با برنامه و حمایت از حزب‌الله لبنان وضع شده است. این مجازات‌ها هیچ ارتباطی با برنامه هسته‌ای ایران ندارد.
مجازات‌های تازه، شامل ۱۳ شخصیت حقیقی از شهروندان ایران، امارات متحده عربی، چین، کویت و لبنان می‌شود. ۱۲ شخصیت حقوقی در ایران، لبنان، چین و امارات متحده عربی قرار دارند.
ولی  با پروئی تمام

ایران: تحریم‌های آمریکا مغایر توافق هسته‌ای است

موشک عمادAP
وزارت خارجه ایران اقدام آمریکا در اضافه کردن چند شخص و نهاد به فهرست تحریم‌ها را "ناسازگار با تعهدات ایالات متحده و نیز مغایر روح و متن قطعنامه ٢٢٣١ شورای امنیت" خوانده است.

هیچ نظری موجود نیست:

پست کردن نظر