کل نماهای صفحه

۱۶ دی ۱۳۹۵

جیمز کلاپر، مدیر اطلاعات ملی آمریکا علیه اقدامات سایبری رژیم : در تدارک طراحی گزینه‌های لازم برای پاسخ به این حملات هستیم.  

جیمز کلاپر، مدیر اطلاعات ملی آمریکا  علیه اقدامات سایبری رژیم : در تدارک طراحی گزینه‌های لازم برای پاسخ به این حملات هستند.  


رژیم از وحشت موضع گیری جیمز کلاپر، مدیر اطلاعات ملی آمریکا که علیه اقدامات سایبری رژیم : در تدارک طراحی گزینه‌های لازم برای پاسخ به این حملات هستیم  در سایتهای حکومتی اقدامات سایبر ی علیه آمریکا را اتهام خواند وبدین طریق نوعی ابراز ترس وغلط کردن گوئی نمود
سایت حکومتی
بنقل از فارس نوشت

اتهام جدید پنتاگون علیه ایران
جیمز کلاپر، مدیر اطلاعات ملی آمریکا ایران را به تلاش برای هک رایانه‌ های آمریکا متهم کرد.

خبرگزاری فارس: «مارسل لتر»، معاون وزیر دفاع آمریکا در یک نشست در کمیته نیروهای مسلح آمریکا گفت که کشورش با تهدیدهای چند وجهی از طرف ایران، روسیه، چین و کره شمالی رو به رو است.

«جیمز کلاپر»، مدیر اطلاعات ملی آمریکا و مایکل راجرز، فرمانده یگان سایبری آمریکا دیگر حاضران در این نشست کمیته نیروهای مسلح مجلس سنای آمریکا بودند.

این سه مقام اطلاعاتی در بیانیه‌ای مشترک ایران را به استفاده از تاکتیک‌های «جاسوسی سایبری»، پروپاگاندا و حمله به عنوان یک اهرم فشار جهت دستیابی به اولویت‌های امنیتی‌اش و مقابله با تهدیدها علیه خود متهم کرده‌اند.

این بیانیه خاطرنشان می‌کند: «ایران همچنین از توانمندی‌های سایبری‌اش مستقیماً علیه آمریکا استفاده کرده است.»

بیانیه مشترک مقام‌های اطلاعاتی آمریکا خاطرنشان می‌کند که جامعه اطلاعاتی این کشور در تدارک طراحی گزینه‌های لازم برای پاسخ به این حملات هستند.


وی همچنین ایران را به تلاش برای هک رایانه‌های آمریکا متهم کرد.

وی در پاسخ به سوال لیندسی گراهام، سناتور آمریکایی مبنی بر اینکه آیا ایران نیز می‌تواند مانند روسیه اقدام به هک رایانه‌های آمریکایی بکند گفت: «آنها، آشکارا دارای توانمندی سایبری هستند.»


هیچ نظری موجود نیست:

پست کردن نظر