کل نماهای صفحه

۲۱ شهریور ۱۳۹۴

خامنه اي وافشاي حشدالشعبي شبه نظاميان جنايتكارعراق (قسمت دوم) سپاه بدر به سركردگي هادي عامري وابسته به قاسم سليماني خامنه اي وافشاي (حشدالشعبي) شبه نظاميان جنايتكارعراق  (قسمت دوم)  سپاه بدر به سركردگي هادي عامري وابسته  به قاسم سليماني

اول بخوانيم تسنيم خبرگذاري سپاه تروريستي قدس چه نوشته :
سازمان بدر: در سال 1981 از سوی مجلس اعلای اسلامی عراق که در آن زمان به مجلس اعلای انقلاب اسلامی عراق مشهور بود به وجود آمد.موسس آن محمد باقر حکیم بود. رهبر کنونی سازمان بدر هادی العامری است. تعداد افراد سازمان بدر بیش از10 هزار نفر است از انواع سلاح ها و ادوات نظامی بهره مند است.
رهبر آن هادی العامری از مجلس اعلای اسلامی جدا شد.تعداد رزمندگان سازمان بدر 10هزار نفر تخمین زده می شود و پس از فتوای آیت الله سیستانی جوانان زیادی را زیر پرچم خود جای داد.سازمان بدر در همه نبردها با سلاح سنگینی که در اختیار دارد مشارکت کرده است.این سازمان از تجربه نظامی قوی برخوردار است زیرا فرماندهان آن سابقه مبارزاتی قوی دارند.
سازمان بدر از قدرتمندترین گروههای نیروهای مردمی است و روابط قوی با ارتش عراق دارد.سازمان بدر به نوعی توزیع کننده سلاح میان دیگر تشکل های نیروهای مردمی نیز هست.
اما واقعيت چيست هادي عامري كيست

پيوند پست ترين و جنايتكارترين ها

منتشر شده درچهارشنبه, 26 شهریور 1393 
00:00
پيوند پست ترين و جنايتكارترين ها
 گزيده اي  از برخي مقالات ايران افشاگر

  يكي، «هادي عامري» (وزير راه و ترابري مالكي) به دستبوسي ولي فقيهش به تهران مي رود …
 
هادي عامري وزير راه و ترابري نوري مالكي هنگام دستبوسي خامنه اي در تهران

  اما نيكلسون و هادي عامري فرمانده نيروي 9بدر و وزير راه و ترابري مالكي در بغداد


و ديگري، «اما نيكلسون» با تغيير قيافه به زندان اوين به ديدار ابراهيم خدابنده ميرود تا او را بر روي صندلي داغ رژيم بنشاند يا براي شركت در جلسه انجمن نجاست مي شتابد…
                     اما نيكلسون و ابراهيم خدابنده                                        اما نيكلسون در انجمن نجاست

و اما رابطه مصاحبه «يونسي وزير اطلاعات وقت رژيم» با «بي بي سي» و ديدارش با «اما نيكلسون» در سال83 و ارتباط اينها «عليه مجاهدين…»

كيهان رژيم- 26اسفند83- توضيحات وزارت اطلاعات در رابطه با يونسي و BBC و اما نيكلسون
«در واقع امر اين مصاحبه حاصل استفاده خبرنگار تلويزيون بي بي سي در جريان يك گفت و شنود با خانم «اما نيكلسون» بوده است… خانم اما نيكلسون با توجه به سمت نمايندگي خود در مجلس انگلستان و اتحادية اروپايي، در سالهاي اخير، تلاش ويژه يي را صورت داده تا با جمع آوري مدارك و اسناد معتبر و غيرقابل انكار، نام گروهك تروريستي منافقين را در فهرست گروههاي تروريستي و ضدبشري جهان قرار دهد. وزارت اطلاعات از اين فرصت استفاده نموده و طي جلسه يي، نكاتي را در باره برخي مسائل با ايشان بازگو نموده است.
البته خبرنگار بي بي سي نيز همراه مشاراليها در آن مذاكره و جلسه حضور داشته و …»

 از سوي ديگر «ان سينگلتون زن انگليسيِ مسعود شيطان بنده(خدابنده) كه «مشاور نوري المالكي»! و از مأمورران وزارت اطلاعات است، در سال،2004 با «آن يكي شيطان بنده(ابراهيم خدابنده)»، در زندان اوين، ديدار كرده و راه به همكاري و خيانت كشيدن اين يكي شيطان بنده را با رژيم و وزارت اطلاعات، باز كرده تا كه اين شيطان بنده(ابراهيم) بر روي صندلي داغِ رژيم در سيماي منحوس آخوندها به ندامت و ذلت كشانده شد…
  

پست ترين و رذل ترين مأموررين وزارت بدنام را چه چيزي به هم پيوند مي دهد؟

هیچ نظری موجود نیست:

پست کردن نظر