کل نماهای صفحه

۱۰ مهر ۱۳۹۷

فرانسه دارائیهای وزارت بدنام اطلاعات را مسدود کرد وقت آن است که همه ماموران ومزدوران آن از اتحادیه اروپا اخراج گردند - علیرضا نصراللهی مزدور وزارت بد نام اطلاعات (گشتاپوی ملاها) در فرانسه

 فرانسه دارائیهای وزارت بدنام اطلاعات را مسدود کرد وقت آن است که همه ماموران ومزدوران آن از اتحادیه اروپا اخراج گردند - علیرضا نصراللهی مزدور وزارت بد نام اطلاعات (گشتاپوی ملاها) در فرانسه

  علیرضا نصراللهی پادو سپاه تروریستی قدس ومزدور ارزان خریده شده گشتاپوی ملاها در فرانسه
علیرضا نصراللهی

مطلب مرتبط
فرانسه دارائیهای وزارت بدنام اطلاعات را مسدود کرد وقت آن است که همه ماموران ومزدوران آن از اتحادیه اروپا اخراج گردند- معرفی یک سرپل گشتاپوی ملاها-  جهانگیر شادانلو؛ مأمور وزارت اطلاعات و سرپل ارتباطی وزارت بدنام در فرانسه
علیرضا نصراللهی 
 1- بعد از بریدن از مبارزه وتحمل نکردن شرایط سخت جنگ ومبارزه در عراق به تیف خروجی آمریکاهی ها رفت.
2- در تیف بسرعت جذب باند وزارت اطلاعات که مجموعه ای از یک باند مافیائی بودگردید.
3-وقتی به خانه وزارت اطلاعات در اربیل رفت توسط بتول سلطانی ومسعود خدابنده رسما به استخدام گشتاپوی ملاها در آمد
4- نصراللهی مانند تعدادی از این مزدوران بعد از آموزشهای لازم در ایران وعراق آماده ماموریتهای جدید شد
5- نصراللهی همراه یک اکیپ 5نفره به ایران برده شد وبعد از غلط کردن گوئی ها وندامت نامه وعکس وفیلم وجنایت های مختلف ودادن تعهد انجام ماموریت برای وزارت اطلاعات مجددا به عراق بازگرداننده شد.
6- علیرضا نصراللهی با یک پاسپورت ایتالیائی همراه با نسرین ابراهیمی توسط وزارت اطلاعات به فرانسه اعزام گردید .
7- علیرضا نصراللهی میخواست بصورت قاچاق به انگلیس برود که در قطار توسط پلیس فرانسه دستگیر شد 8- اینک او در باند مافیائی سپاه تروریستی قدس بعنوان یک جاسوس مشغول به کار است او همراه پادوهای وزارت اطلاعات مانند نادری وکرمی ورزاقی به کسب اطلاعات از مقر های مجاهدین در والدوآز وپاریس مشغول است وهمراه با قربانعلی حسین نژاد گزارشات اطلاعاتی وجاسوسی را همزمان برای رابطشان در سفارت رژیم در فرانسه وپاسدار کیانمهر یا سجاد که در دادگاه آلمان پرونده اش رو شدووزارت اطلاعات میفرستند. 
آماده سازی امکانات برای تحویلگیری مزدوران وزارت اطلاعات درفرانسه 
پس از جنگ عراق و امریکا، همزمان با فعال شدن وزارت اطلاعات درتیف و استخدام تعدادی ازنفرات تیف برای اعزام به خارج کشور بویژه فرانسه، در سال ۲۰۰۴ وزارت اطلاعات ازشادانلو میخواهد در همکاری با کریم حقی یک انجمن برای فعالیت ماموران جدید الورود ثبت کند. این« انجمن پارس  آینده » نام داشت .

مدتی بعد به دلیل افشا گری مقاومت ایران و ازآنجا که هیچکدام از نفرات «انجمن پارس آینده»، مقیم فرانسه نبودند، وزارت اطلاعات به  شادانلو ماموریت میدهد که یک انجمن جدید با نفرات مقیم فرانسه ثبت نماید .
شادانلوپس ازسالها، ناگهان طرفدارپناهندگان ایرانی میگردد و «انجمن حمايت از مهاجرين و ايرانيان مقيم فرانسه»را به ثبت میرساند، تا اهرم جديدي جهت پيشبرد توطئه هاي وزارت اطلاعات عليه مقاومت, عضوگيري براي شبكه اطلاعاتي و جاسوسي و به دام انداختن پناهجويان و ايرانيان مقيم اين كشور و بلاخره ايجاد تسهيلات براي مأموران و شبكه هاي تروريستي رژيم آخوندي داشته باشد.

طرح وزارت اطلاعات این است که:  برخی از ماموران خود را برای بکارگیری در راستای سیاست شیطان سازی علیه مجاهدین در فرانسه بکار بگیرد.
در ژوئیه ۲۰۰۵ جواد فیروزمندکه درتیف به خدمت وزارت اطلاعات درآمده و به ایران رفته و آموزش جاسوسی و اطلاعاتی دیده بود را به فرانسه اعزام میکند. شادانلو  ابتدا او را دردفتر تاسیساتی خودش به کارمیگیرد. سپس با همکاری جواد فیروزمند «انجمن حمايت از مهاجرين و ايرانيان مقيم فرانسه» Association Pour La Protection des Emigrants d'Iran) )را نو سازی میکند.برای اطلاعات بیشتر دراین زمینه به ، اطلاعيه كميسيون مطالعات سياسي دراینجا مراجعه کنید.

اکیپ های مزدوران وزارت اطلاعات به فرانسه وارد میشوند.
انجمن آریا در تاریخ ۲۱ ژانویه ۲۰۰۸ طی اطلاعیه ای نوشت: «به یاری جدا شدگان سازمان مجاهدین که هم اکنون در شهرهای عراق آواره شده اند بشتابیم!
دفتر انجمن حمایت از مهاجرین و ایرانیان مقیم فرانسه(آریا) بر اساس ارتباطات مستقیمی که با افراد و گروه های جدا شده از سازمان مجاهدین در عراق دارد، به اطلاع میرساند، بیش از ۱۲۰ تن از افراد
جدا شده که تا یک ماه پیش نزد نیروهای آمریکایی در تیپف - اشرف نگهداری میشدند توسط نیروهای آمریکایی آزاد شده »اند. ازاین پس ماموریت جدید شادانلو ریختن اشک تمساح و روضه خوانی در باره ظلم وستمهای مجاهدین درحق نفرات تیف میباشد؟!!
ازمارس ۲۰۰۸ اعزام مزدوران اطلاعات به فرانسه  آغاز میشود. اگر چه که رژیم ازهمه اقدامات خود که میلیونها دلار برایش هزینه داشته است ، نه تنها هیچ طرفی نبست بلکه ،یکی پس از دیگری با اقدامات و افشاگریهای مقاومت ایران به شکست انجامید و مقامات قضایی فرانسه بر اصالت و درستی فعالیتهای مقاومت ایران و مجاهدین در همه زمینه ها و در آخرین مورد آن در زمینه مالی گواهی و حکم دادند .
اکیپ های اعزامی مزدوران به قرار زیر بوده است :‌
اکی‍پ اول: نسرین (بتول ) ابراهیمی وعلیرضا نصراللهی و ...


اکی‍پ دوم:محمد رزاقی، نادرنادری، مجید روحی، محمد کرمی، منصور نظری و حامد صراف‍پور، و....
اکیپ سوم:حسن پیرانسر، حمید سیاه منصوری و علی جهانی فرد و ... 
 
این افراد باکمک و هماهنگی شادانلو و فیروزمند با وزارت اطلاعات، بطور قاچاقی از ترکیه و یونان با پاس‍پورتهای قلابی وارد فرانسه میشوند. برخی از آنها را شادانلو از ایستگاههای قطار و یا فرودگاه درفرانسه تحویل گرفته و به محلهایی که ازقبل برای استقرار آنها تهیه کرده بود منتقل میکند تا درفرصت مناسب کیسهای پناهندگی مزدوران را استارت بزند.
اولین جلسه مزدوران وزارت اطلاعات
در تاریخ ۵ آوریل ۲۰۰۸ شادانلو برای اولین گروه مزدوران اطلاعات، یک جلسه درکافه ای به نام
«مونپارناس» در پاریس برگزار میکند. در این جلسه تنی چند از مزدوران از جمله نسرین ابراهیمی و علیرضا نصرالهی بعنوان نفرات جدا شده ازمجاهدین دروغهای وزارت اطلاعات را تکرار میکنند. دراین جلسه، علاوه بر مزدوران فوق الذکر، مزدوران دیگری مانند: علی راستبین، محمدحسین سبحانی، امیر موثقی، علی قشقاوی و .... نیز حضور داشتند. اجاره سالن و آماده سازیها ی آن و نقل و انتقال مزدوران به محل برنامه و .... به عهده شادانلو بوده است.
در مورد سابقه عليرضا نصراللهي يادآوري مي كنيم كه وي ازطريق بنياد سحر وابسته به وزارت اطلاعات به كارگزاري مسعود خدابنده درابتداي سال 2008 دراربيل به استخدام وزارت اطلاعات درآمد . او همراه با يك اكيپ 5 نفره توسط رژيم به ايران منتقل شد و در آنجا پس ازآموزشهاي لازم بوسيله وزارت اطلاعات با يك پاسپورت ايتاليايي همراه با نسرين ابراهيمي به فرانسه اعزام گرديد. او درهنگامي كه قصد داشت باهمان پاسپورت ايتاليايي ازفرانسه بوسيله قطار به لندن برود توسط پليس فرانسه دستگير شد . یکی از نفراتی که قبلا با این مجموعه آشنائی داشت دربخشي از افشاگريهايش خطاب به  فيروزمند مسول عليرضا نصراللهي و يكي ازسرشبكه هاي وزارت اطلاعات چنين مي نويسد :
 
”مگر يادت نيست كه درروزهاي بعداز بردن من به خانه ات، وقتي چند نفر ديگر را هم آوردي و تعدادمان به 4 نفررسيد از ما خواستي كه در خيمه شب بازي 5 آوريل 2008 در پاريس كه تو معركه گردان آن بودي، شركت كنيم. يادت نمي آيد در همان روزها درچند نوبت وقتي كه از محل استقرار به پاريس براي گردش ميرفتيم به هر نفر ازما حد اقل 300 يورو ميدادي و ميگفتي برويد خرج كنيد . توكه مدعي پناهندگي سياسي بودي اين پولها را ازكجا مي آوري ؟ ازكجا با دست باز ما را تامين مالي ميكردي؟”
 
دونفر از 4 نفر فوق, عليرضا نصراللهي و نسرين (بتول)ابراهيمي بوده اند.كه به خانه مزبور وارد شده وچند روز بعد در جلسه فرمايشي وزارت اطلاعات درپاريس 5 آوريل 2008 شركت كرده اند
علیرضا نصراللهی ،جنایتکاری است که بعد از بریدن از مبارزه بسرعت به یک مزدبگیر پاسداران وگماشته گشتاپوی خونریزملاها یعنی وزارت بد نام اطلاعات تبدیل شد لودگی ووادادگی اوزبان زد مزدوران میباشدنادر پاسدار میگفت اگر مجبورنباشم ،یک ثانیه هم نمیتوانم به او اعتماد کنم او در خودشرینی وخوشرقص برای سفارتی ها معروف است حتی منصور نظری هم میگفت مرا با این بشر که منظورش نصراللهی است در یک کاری نگذارید حالا در حالی که همه ایرانیان در داخل وخارج فریاد مرگ بر اصل ولایت فقیه وسرنگونی خامنه ای سرمیدهند با ارزانترین مواجب خود را برای تبلیغ  نظام خونریزملاها میفروشد.
این سرانجام همه مزدوران وخائنین به خلق ومیهن میباشد که با گره زدن سرنوشت خود با ملاهای جنایتکار وسپاه واطلاعات ،سرنوشت ننگینی را برای خود رقم زده ومیزنند روز حساب در پیشگاه خلق دور نیست وهمه این جنایتکاران باید در آنجا پاسخ خیانتها وجنایتهایشان را پس بدهند .
  " بعد از این مجموعه اطلاعات وافشاگریهائی که در رابطه با مزدوران سپاه واطلاعات در اروپا صورت گرفته است وبا توجه به دادگاه آلمان که شبکه های گسترده مزدوران رژیم را دستگیرکرده ویا تحت تعقیب داردوحتی 2نفر را هم محاکمه وحکم زندان داده است .
ما ایرانیان هم درپايان خاطر نشان ميكنيم كه مضافا برپيگيري قضايي اقدامات مجرمانه وزارت اطلاعات ، سپاه پاسداران وعواملش , به عنوان  پناهندگان سياسي ومخالف رژيم ايران كه به گواهي ارگانهاي امنيتي كشورهاي اروپايي درمعرض تهديد ازجانب وزارت اطلاعات وماموران آن هستند. مقامات وارگانهاي امنيتي وقضايي اين كشورهارافراميخوانيم كه با اجراي مصوبه آوريل 97 شوراي وزيران اتحاديه اروپا ازحضور وتردد وتحركات ماموران اعزامي وزارت اطلاعات دراين كشورها ممانعت بعمل بياوردند. بخصوص با توجه به افشاي گسترده شبكه وزارت اطلاعات رژيم آخوندي و هم چنين تصريح گزارش پليس امنيتي سوئد (سپو) ویا آنچه در رابطه با دستگیری وتحت نظر بودن بهزاد علیشاهی رو شده است ویا اخیرا از نتایج دادگاه آلمان ومحاکمه ومحکومیت مزدوران اطلاعات وسپاه قدس مبني برتهديد اتي كه ازجانب ماموران رژيم متوجه پناهندگان و مخالفين رژيم آخوندي وجود دارد ضرورت اين امر را مضاعف مي نمايد ."

هیچ نظری موجود نیست:

پست کردن نظر