کل نماهای صفحه

۱۶ تیر ۱۳۹۶

وطن‌فروشی دولت روحانی وتکذیبیه ولایتی در مورد مشارکت در امضای توافق با توتال فرانسه

وطن‌فروشی دولت روحانی  وتکذیبیه ولایتی در مورد مشارکت در امضای توافق با توتال فرانسه

علی اکبر ولایتی مشاور خامنه‌ای

علی اکبر ولایتی مشاور خامنه‌ای

در حالی که باند روحانی از شدت خوشحالی قرار داد با توتال در پوست خود نمیگنجد وآنرا چماقی بر سر باند خامنه ای نموده است دلواپسهای باند خامنه ای ومهره های ریز ودرشت آنها این اقدام باند روحانی را وطن فروشی مینامد والبته مردم ایران ضمن محکوم کردن این وطن فروشی این کار رژیم را از سر نیاز واستیصال ودر مقابله با کهکشان سیاسی ایرانیان ومجاهدین ارزیابی میکنند وحرف درست را دژخیم شریعتمداری بیان کرد که تحقیر شدیم وباج هم دادیم وتوسری هم خوردیم ومجاهدین هم کارخودشان را هم به بهترین وجه انجام دادند.
در واقع مجاهدین عمق شکاف در راس نظام را با گردهمائی عظیم پاریس بسیار عمیق تر نمودند.
موارد این شقه وشکاف را در زیر مشاهده میکنیم
به دنبال برملا شدن ابعاد وطن‌فروشی دولت روحانی در قرارداد با شرکت فرانسوی توتال، علی اکبر ولایتی مشاور خامنه‌ای در یک اطلاعیه رسمی اعلام کرد به هیچ عنوان در مراسم امضای قرارداد با توتال حضور نداشته‌ام و هیچ اطلاعی از کم و کیف این قراردادها نداشته و ندارم

در بخش دیگری از این اطلاعیه آمده است: خبر منتشر شده در برخی رسانه‌ها از اساس غیرواقعی است و انتظار می‌رود در این خصوص با دقت نسبت به انعکاس مطالب اقدام گردد.

سایت حکومتی رجانیوز روز 12تیر 96 با اعتراف به جنبه وطن‌فروشانه قرار دادهای نفتی رژیم، نوشت: بازگشت به دوره قبل از ملی شدن صنعت نفت با اجرایی شدن قرارداد با توتال رسماً کلید خورد.

 امضای توافق با توتال فرانسه
 امضای توافق با توتال فرانسه

بیشتر بخوانید:

رسانه حکومتی: بازگشت به دوره قبل از ملی شدن صنعت نفت با اجرایی شدن قراردادهای آی.پی.سی با توتال

به دنبال امضای قرارداد شرکت نفت رژیم با توتال و موج حملات رسانه‌های باند خامنه‌ای به روحانی، زنگنه وزیر نفت رژیم گفت می‌توانند هرچه می‌خواهند بگویند، حتی امضاء جمع کنند. انتقاد کنند. ما هم کار خود را می‌کنیم. هرکس ثواب خود را می‌برد! (روزنامه حکومتی شرق ۱۳/۴/۹۶)
یک روزنامه باند روحانی نیز با تأکید بر این‌که این قرارداد با تأیید خامنه‌ای امضا شده، نوشت این قرارداد از ماه‌ها قبل در شورای عالی امنیت مورد بحث قرار گرفته و بر اساس شرط خامنه‌ای (امضا شده است).
ولایتی، مشاور خامنه‌ای هم از این قرارداد حمایت کرده است. دلواپسان ادعای گوش به فرمانی دارند اما آتش به اختیار عمل می‌کنند. (روزنامه حکومتی قانون ۱۳/۴/۹۶)
از سوی دیگر، کیهان خامنه‌ای نوشت دولت حاضر نیست بپذیرد پنجره برجام تقریباً بسته شده و با اجرای تحریم‌های جدید آمریکا، حتی کرکره پنجره برجام نیز پایین خواهد آمد. (کیهان خامنه‌ای ۱۳/۴/۹۶)

یک رسانه حکومتی نیز با اعتراف به جنبه وطن‌فروشانه قرار دادهای نفتی رژیم، نوشت: بازگشت به دوره قبل از ملی شدن صنعت نفت با اجرایی شدن قراردادهای آی.پی.سی با توتال رسماً کلید خورد. (سایت حکومتی رجانیوز ۱۲/۴/۹۶)

سپاه پاسداران نیز در یک رسانه خود نوشت: شورای عالی امنیت درباره امضای قرارداد با توتال! به‌طور عجیبی سکوت کرده است. (سایت حکومتی نسیم آنلاین ۱۲/۳/۹۶)

همچنین روزنامه سپاه پاسداران نوشت: توتال در بدعهدی و رشوه و فساد پیشینه جالبی در ایران دارد، چه آنجاکه نتوانست به تعهدات خود در میادین سیری و دورود عمل کند و چه آنجاکه برای افزایش سقف قرارداد، رشوه‌های قابل توجهی به مدیران نفت پرداخت کرد و در نهایت در آمریکا محکوم شد. (سایت حکومتی جوان آنلاین ۱۳/۴/۹۶)
همچنین زاکانی، نماینده سابق مجلس رژیم از باند خامنه‌ای نوشت: «وقت آتش به اختیار، فریاد‌کشیدن و اقدام مناسب است و آتش‌بس، هر چند یک‌طرفه، جایز نیست، پس بسم‌الله».
(سایت حکومتی انتخاب ۱۲/۴/۹۶)

هیچ نظری موجود نیست:

پست کردن نظر