کل نماهای صفحه

۱۵ اردیبهشت ۱۳۹۶

قاتل علی اکبر قربانی که مزدور ترکی بنام چاغرچی بود به ربودن اعتراف کرد واین مجاهد را در زیر شکنجه بشهادت رساند

قاتل علی اکبر قربانی که مزدور ترکی بنام چاغرچی بود به ربودن اعتراف کرد واین مجاهد را در زیر شکنجه بشهادت رساند

بیشتر بخوانید
ترورهای سپاه ووزارت اطلاعات در ترکیه علی اکبر قربانی توسط سپاه قدس ووزارت اطلاعات در ترکیه  ربوده ومثله شد

چاغرچی قاتل علی اکبر قربانی که مزدور ترک بود به ربودن اعتراف کرد واین مجاهد را در زیر شکنجه بشهادت رساند

چاغرچی در سال 1371 طی اظهاراتی که در مطبوعات ترکیه منتشر شد، اعتراف کرده بود که علی اکبر قربانی را ربوده و در یک خانه امن به مأموران وزارت اطلاعات تحویل داده است و آنها وی را مثله کرده بودند.
او صدای علی اکبر قربانی را تا چند روز از زیر زمین خانه می‌شنیده و سپس جسد او را برای دفن تحویل می‌گیرد. این موضوع بحران شدیدی را میان ترکیه و رژیم آخوندی دامن زد و دولت ترکیه خواستار اخراج 4دیپلومات تروریست رژیم از این کشور شده بود. قریب 7ماه بعد از ربوده شدن علی اکبر قربانی و در دیماه همان سال با دستگیری گروهی از تروریستهای وابسته به رژیم در ترکیه، محل اختفای جسد او کشف شد. همه شواهد و اظهارات پزشکی قانونی گواه این بود که علی اکبر قربانی روزهای متمادی تحت وحشیانه‌ترین شکنجه‌ها قرار داشته است. اما علی اکبر قربانی قهرمانانه مقاومت می‌کند و کمترین اطلاعاتی به دشمن نمی‌دهد. 

علی اکبر قربانی زیر شکنجه به‌شهادت می‌رسد

دژخیمان درمانده و مأیوس او را زیر شکنجه به‌شهادت می‌رسانند. شکنجه‌گران او را مثله کرده و بسیاری از اجزای بدن او را بریده بودند. متعاقباً عوامل وزارت اطلاعات به کمک مزدوران ترک خود جسد را به حومه استانبول در اطراف شهر ساحلی ”جینارجیک“ منتقل نموده و در زمین بایری در اراضی جنگلی محله حسن‌با در قبر کم عمقی دفن کردند. ”عصمت سزگین“ وزیر کشور ترکیه بعد از دستگیری تروریستها در مصاحبه‌یی در 15 بهمن 1371 گفت: بازجویی از علی اکبر قربانی 10روز طول کشیده و توسط 2نفر ایرانی انجام شده بود. 
وی در همین روز فاش ساخت: یک سلاح 5MP که در سال 1977 از طرف آلمان فدرال به پلیس مخفی شاه فروخته شده بود، در خانه تیمی تروریستها کشف شده است. 
به‌نوشته روزنامه حریت ترکیه به‌دنبال کشف جسد علی اکبر قربانی پلیس اعلام کرد: «جسد علائمی از شکنجه‌های شدید اعمال شده قبل از مرگ را داشت ناخنهایش را کشیده بودند آلت تناسلی‌اش بریده شده بود و با طناب او را خفه کرده بودند».

برای اطلاع از جنایت ضد بشری وترورها وقتل عام ها و...رژیم ولایت فقیه  به لینکهای زیر مراجعه کنید اطلاعات شما را صد افزون مینماید

مازندرانی ها دهن به دهن میگویند این قتل های زنجیره ای توسط اطلاعات ومافیای وابسته به فوتبال است که توسط اطلاعات وسپاه قبضه شده است واین دو بقتل رسیدند.

اما سایتی بنام قهرمانان شمال نوشته بود که
مدیر ۴۵ ساله شبکه جم شامگاه شنبه در استانبول قربانی یک سوءقصد شد و به قتل رسید.

بستگان سعید کریمیان، مدیر شبکه تلویزیون فارسی جم، گفته‌اند که افرادی از ایران در ماه‌های اخیر پیوسته او را تهدید می‌کرده‌اند.
به گزارش خبرگزاری رویترز، خانواده مدیر شبکه جم به بی‌بی‌سی گفته است که او بارها از جانب "رژیم ایران" تهدید به مرگ شده است و به همین علت قصد داشته از ترکیه به بریتانیا نقل مکان کند.
مدیر
۴۵ ساله شبکه جم شامگاه شنبه در استانبول قربانی یک سوءقصد شد و به قتل رسید.
بیشتر بخوانید: سعید کریمیان، مدیر شبکه "جم ‌تی‌وی" به ضرب گلوله کشته شد

- حبیب خواننده یا حبیب محبیان که در نیاسته رامسر بقتل مشکوک کشته شد


 ببینید سایت تابناک چی مینویسد اعترافاتی که فشارها روی هنرمندان را مینیمیزه میکند اما کاملا محسوس اشت فشارهای روی حبیب ونهایتا کشتن او


- کیا رستمی که میگویند با قصور پزشکی کشته شد- علی معلم پدر سینمای غیر دولتی که برای اهل سینما بسیار محبوب بود- عارف لرستانی هنرپیشه وطنز پرداز معترض واز کار برکنارشدهکه تمامی این نفرات با صنعت ایست قلبی که سعید امامی مخترع آن در وزارت اطلاعات بود واطلاعات سپاه هم در خانه های امن ایت صنعت را بکارمیگیرندکشته شده اند  بیشتر بخوانیدبیشتر بدانبد
 روی لینک های زیر کلیک کنید


رسانه‌ها: مدیر مقتول شبکه جِم از سوی ایران تهدید شده بود

به گزارش رسانه‌های جمعی، سعید کریمیان که در ترکیه به قتل رسید، از سوی جمهوری اسلامی تهدید شده بود. به خاطر همین تهدیدها او قصد داشته از ترکیه به بریتانیا نقل مکان کند.

کلیک کنید وبخوانید


 بیشتر بدانید

مازندرانی ها دهن به دهن میگویند این قتل های زنجیره ای توسط اطلاعات ومافیای وابسته به فوتبال است که توسط اطلاعات وسپاه قبضه شده است واین دو بقتل رسیدند.

اما سایتی بنام قهرمانان شمال نوشته بود که

 ببینید سایت تابناک چی مینویسد اعترافاتی که فشارها روی هنرمندان را مینیمیزه میکند اما کاملا محسوس اشت فشارهای روی حبیب ونهایتا کشتن او


- کیا رستمی که میگویند با قصور پزشکی کشته شد- علی معلم پدر سینمای غیر دولتی که برای اهل سینما بسیار محبوب بود- عارف لرستانی هنرپیشه وطنز پرداز معترض واز کار برکنارشده


باز هم در رابطه با ترورها وقتل های زنجیره ای

در رابطه ترور وقتل های در زیر بیشتر بخوانید

سعید شاهسوندی خائن وشاگرد جلاد اوین وشركت در طرح ترور دكتر كاظم رجوي شهيد بزرگ حقوق بشر

بهزادعلیشاهی که درنزدکرمانشاهیان و ایرانیان آزاده دیگر به دلقک علیشاه معروف است


،صمد نظري 

،هادي  شعباني
 وايرج صالحيوداوود باقر وندوعيسي آزاده 
  در رابطه ترور وقتل های در زیر بیشتر بخوانیدهیچ نظری موجود نیست:

پست کردن نظر